Об утверждении перечня персональных данных физических лиц, включаемых в состав государственных электронных информационных ресурсов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 117. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2024 года № 863.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.10.2024 № 863 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень персональных данных физических лиц, включаемых в состав государственных электронных информационных ресурсов.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2007 года № 460 "Об утверждении перечня персональных данных физических лиц, включаемых в состав государственных электронных информационных ресурсов" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 18, ст. 206).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 февраля 2016 года № 117
Перечень персональных данных физических лиц, включаемых
в состав государственных электронных информационных ресурсов
№ п/п
Наименование персональных данных физических лиц, включаемых в состав государственных электронных информационных ресурсов
1.
Фамилия
2.
Имя
3.
Отчество
4.
Транскрипция фамилии и имени
5.
Данные о рождении:
дата рождения;
место рождения.
6.
Национальность
7.
Пол
8.
Семейное положение
9.
Данные о гражданстве:
гражданство (прежнее гражданство);
дата приобретения гражданства Республики Казахстан;
дата утраты гражданства Республики Казахстан.
10.
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
11.
Портретное изображение (оцифрованная фотография)
12.
Подпись
13.
Юридический адрес, дата регистрации (снятия с регистрации) юридического адреса
14.
Данные документа, удостоверяющего личность:
наименование документа;
номер документа;
дата выдачи документа;
срок действия документа;
орган, выдавший документ.

Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 117 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 18 қазандағы № 863 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.10.2024 № 863 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 маусымдағы № 460 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 18, 206-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 26 ақпандағы
№ 117 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесі
р/c
Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың
құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес
деректерінің атауы
1.
Тегі
2.
Аты
3.
Әкесінің аты
4.
Тегі мен атының транскрипциясы
5.
Тууы туралы мәліметтер:
туған күні;
туған жері.
6.
Ұлты
7.
Жынысы
8.
Отбасылық жағдайы
9.
Азаматтығы туралы мәліметтер:
азаматтығы (бұрынғы азаматтығы);
Қазақстан Республикасының азаматтығын алған күні;
Қазақстан Республикасының азаматтығын жоғалтқан күні.
10.
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
11.
Портреттік бейнесі (цифрлы фотосуреті)
12.
Қолы
13.
Заңды мекенжайы, заңды мекенжайын тіркеген (тіркеуден шығарған) күні
14.
Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері:
құжаттың атауы;
құжаттың нөмірі;
құжатты берген күні;
құжаттың қолданылу мерзімі;
құжатты берген орган.