Об утверждении государственной квоты Республики Казахстан на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2016 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2016 года № 142
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года «О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) расчет потребности наркотических средств для юридических лиц на 2016 год;
2) расчет потребности психотропных веществ для юридических лиц на 2016 год;
3) расчет потребности прекурсоров для юридических лиц на 2016 год.

Есірткіге, психотроптық заттар мен прекурсорларға Қазақстан Республикасының 2016 жылға арналған мемлекеттік квотасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 142 қаулысы
«Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы» 1998 жылғы 10 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) заңды тұлғалар үшiн 2016 жылға арналған есiрткi құралдарына қажеттілік есебі;
2) заңды тұлғалар үшiн 2016 жылға арналған психотроптық заттарға қажеттiлiк есебі;
3) заңды тұлғалар үшiн 2016 жылға арналған прекурсорларға қажеттiлiк есебі бекiтiлсiн.