О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 "О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2016 года № 196
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 «О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от
5 июля 2001 года № 648 «О предоставлении особого статуса
отдельным государственным высшим учебным заведениям»
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 «О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям» (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 27, ст. 331) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
«О присвоении особого статуса высшим учебным заведениям»;
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
«1. Присвоить особый статус следующим высшим учебным заведениям:»;
подпункт 1) пункта 2 исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан                   Н.Назарбаев

"Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 196 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                         К. Мәсімов
«Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе
беру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5
шілдедегі № 648 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 27, 331-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы»;
1-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мына жоғары оқу орындарына:»;
2-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н. Назарбаев