О филиале Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 269. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2024 года № 94.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2024 № 94.
В соответствии с пунктом 29 Положения об Исполнительном комитете Международного фонда спасения Арала, утвержденного решением Президента Международного фонда спасения Арала от 2 августа 2013 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Представить в Исполнительный комитет Международного фонда спасения Арала:
1) кандидатуру Бекнияза Болата Кабыкенулы для назначения на должность директора филиала Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан (далее – филиал Исполнительного комитета);
2) предложение об освобождении Оспанова Медета Оспановича от должности директора филиала Исполнительного комитета.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің Қазақстан Республикасындағы филиалы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 269 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 94 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.02.2024 № 94 қаулысымен.
2013 жылғы 2 тамызда Халықаралық Аралды құтқару қоры Президентінің шешімімен бекітілген Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитеті туралы ереженің 29-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне:
1) Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің Қазақстан Республикасындағы филиалының (бұдан әрі – Атқарушы комитеттің филиалы) директоры лауазымына тағайындау үшін Болат Қабыкенұлы Бекнияздың кандидатурасы;
2) Атқарушы комитет филиалының директоры лауазымынан Медет Оспанұлы Оспановты босату туралы ұсыныс берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов