О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2016 года № 447
Вводится в действие с 1 января 2016 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе V «Целевые трансферты из Национального фонда»:
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
по администратору 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
в программе 074 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения»:
в подпрограмме 032 «За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»:
строки:
«
город Астана

"2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 447 қаулысы
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
«Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер» деген V бөлімде:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» деген 7-функционалдық топта:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» деген әкімші бойынша:
074 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру» деген бағдарламада:
032 «Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен» деген кіші бағдарламада:
мына:
«
Астана қаласы

20 000 000
Прочие
3 000 000
»
изложить в следующей редакции:
«
город Астана
23 000 000
»;
в программе 085 «Реализация мероприятий в сфере жилищного хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года»:
в подпрограмме 103 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»:
строки:
«
в том числе по регионам:
Акмолинская область

20 000 000
Өзгелер
3 000 000
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Астана қаласы
23 000 000
»;
085 «Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру» деген бағдарламада:
103 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері» деген кіші бағдарламада:
мына:
«
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы