О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 551
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан (далее – изменения).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением пунктов 2 и 3 изменений, которые вводятся в действие с 9 сентября 2016 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 сентября 2016 года № 551
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247 "Об утверждении Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 9, ст. 70):
пункт 19-1 изложить в следующей редакции:
"19-1. Учет и хранение материалов и протокольных решений комиссий/рабочих групп с приложением листов голосования осуществляют:
1) рабочий орган комиссии/рабочей группы – в случае когда комиссия/рабочая группа возглавляется должностным лицом государственного органа;
2) Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан – в случае когда комиссия/рабочая группа возглавляется Премьер-Министром Республики Казахстан либо его заместителями.".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458):
в составе Совета директоров акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына", утвержденном указанным постановлением:
строку:
"Масимов
Карим Кажимканович
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель"
изложить в следующей редакции:
"Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2013 года № 516 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 22 мая 2013 года № 571 "О некоторых мерах по оптимизации системы управления институтами развития, финансовыми организациями и развития национальной экономики" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 35, ст. 514):
в приложении 5 к указанному постановлению:
строки:
"Масимов
Карим Кажимканович
Премьер-Министр Республики Казахстан
Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Сагинтаев
Бакытжан Абдирович
Премьер-Министр Республики Казахстан
Мамин
Аскар Узакпаевич
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 551 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
2016 жылғы 9 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі!
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер (бұдан әрі – өзгерістер) бекітілсін.
2. Осы қаулы 2016 жылғы 9 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізілетін өзгерістердің 2 және 3-тармақтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 551қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 9, 70-құжат):
19-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19-1. Комиссиялардың/жұмыс топтарының дауыс беру парақтары қоса берілген материалдары мен хаттамалық шешімдерін есепке алуды және сақтауды:
1) комиссияны/жұмыс тобын мемлекеттік органның лауазымды адамы басқарған жағдайда – комиссияның/жұмыс тобының жұмыс органы;
2) комиссияны/жұмыс тобын Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі не оның орынбасарлары басқарған жағдайда – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі жүзеге асырады.".
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамында:
мына:
"Мәсімов
Кәрім Қажымқанұлы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға".
3. "Даму институттарын, қаржы ұйымдарын басқару жүйесін оңтайландыру және ұлттық экономиканы дамыту жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнің 2013 жылғы 22 мамырдағы № 571 Жарлығын іске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 25 мамырдағы № 516 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 35, 514-құжат):
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
мына:
"Мәсімов
Кәрім Қажымқанұлы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Сағынтаев
Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Мамин
Асқар Ұзақбайұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары".