О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2016 года № 552
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б.Сагинтаев
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Освободить Сагинтаева Бакытжана Абдировича от полномочий представителя Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Назначить Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мамина Аскара Узакбаевича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н.Назарбаев

"Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 552 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Бақытжан Әбдірұлы Сағынтаев Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасы өкілінің өкілеттіктерінен босатылсын.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Асқар Ұзақбайұлы Мамин Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н. Назарбаев