О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2016 года № 628.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 328 "О реорганизации Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) государственные учреждения - территориальные органы Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканские государственные учреждения - территориальные органы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) государственные учреждения - территориальные органы Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканские государственные учреждения - территориальные органы Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2016 года № 628
Изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра
Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан":
заголовок изложить в следующей редакции:
"Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции".

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 қазандағы № 628 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігін қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 328 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің аумақтық органдары - республикалық мемлекеттік мекемелері;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) аумақтық органдары - республикалық мемлекеттік мекемелері болып қайта аталсын.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
3. Осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 27 қазандағы
№ 628 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
Иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі" деген бөлімде:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі".

2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.10.2019 № 798 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 347 "Об утверждении перечня центров управления связью государственных органов, во взаимодействии с которыми осуществляется управление сетями связи при чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 15, ст. 187):
в перечне центров управления связью государственных органов во взаимодействии с которыми осуществляется управление сетями связи при чрезвычайных ситуациях природного и техногенного характера, утвержденном указанным постановлением:
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Дежурная часть Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции.".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК 14.09.2023 № 799 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
раздел 5-1 исключить.
6. Для служебного пользования.
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2014 года № 933 "О ведомствах центральных исполнительных органов Республики Казахстан":
подпункт 9) пункта 1 исключить.
8. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 234 "Об утверждении Плана мероприятий на 2015 – 2017 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы и противодействию теневой экономике":
1) абзац второй подпункта 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы (далее – Стратегия) – в Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции;";

2. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 24.10.2019 № 798 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Мемлекеттiк органдардың байланысты басқару орталықтарымен өзара iс-қимылда табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар кезiнде байланыс желiлерiн басқару жүзеге асырылатын басқару орталықтарының тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 347 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 15, 187-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттiк органдардың байланысты басқару орталықтарымен өзара iс-қимылда табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлар кезiнде байланыс желiлерiн басқару жүзеге асырылатын басқару орталықтарының тiзбесiнде:
19-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) кезекшi бөлiмi.".
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.09.2023 № 799 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
5-1-бөлім алып тасталсын.
6.Қызмет бабында пайдалану үшін.
7. "Қазақстан Республикасы орталық атқарушы органдарының ведомстволары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 933 қаулысында:
1-тармақтың 9) тармақшасы алып тасталсын.
8. "Қазақстан Республикасының 2015 - 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру және көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі 2015 - 2017 жылдарға арналған
іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2015 жылғы 14 сәуірдегі № 234 қаулысында:
1) 2-тармақтың 2) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі – Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын (бұдан әрі – Стратегия) іске асыру;";

2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции не позднее 15 февраля, следующего за отчетным годом, представлять в Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан сводную информацию о проведенном мониторинге и оценке исполнения мероприятий Плана по реализации Стратегии.";
3) в Плане мероприятий на 2015 – 2017 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы и противодействию теневой экономике, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 строк, порядковые номера 5, 26, 46, 49, 52, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 64, аббревиатуру и слова "МДГС (созыв)" заменить аббревиатурой и словами "АДГСПК (по согласованию, созыв)";
в графе 3 строки, порядковый номер 23, аббревиатуру "МДГС" заменить аббревиатурой "АДГСПК";
в графе 4 строк, порядковые номера 50, 51, 54, 56, 61, аббревиатуру "МДГС" заменить аббревиатурой и словами "АДГСПК (по согласованию)".
9. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2016 года № 137 "Об утверждении перечня интернет-ресурсов и информационных систем, интегрируемых с системой информационного обмена правоохранительных, специальных государственных и иных органов" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 19, ст. 95):
в перечне интернет-ресурсов и информационных систем, интегрируемых с системой информационного обмена правоохранительных, специальных государственных и иных органов, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 строки, порядковый номер 11, слова "Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан" заменить словами "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции".
10. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2016 года № 159 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Концепции развития Ассамблеи народа Казахстана (до 2025 года) на 2016 – 2018 годы":
в Плане мероприятий по реализации Концепции развития Ассамблеи народа Казахстана (до 2025 года) на 2016 – 2018 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе 4 строки, порядковый номер 78, аббревиатуру "МДГС" заменить аббревиатурой и словами "АДГСПК (по согласованию)";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "МДГС – Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"АДГСПК – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции".

2) 3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі есепті жылдан кейінгі 15 ақпаннан кешіктірмей, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне Жоспардың Стратегияны іске асыру жөніндегі іс-шараларына жүргізілген мониторинг және олардың орындалуын бағалау туралы жиынтық ақпарат берсін.";
3) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру және көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөніндегі 2015 – 2017 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлері 5, 26, 46, 49, 52, 55, 57, 59, 60, 62, 63, 64-жолдардағы 4-бағанда "МҚІМ (жинақтау)" деген аббревиатура және сөз "МҚІСҚА (келісім бойынша, жинақтау)" деген аббревиатурамен және сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 23-жолдағы 3-бағанда "МҚІМ" деген аббревиатура "МҚІСҚА" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 50, 51, 54, 56, 61-жолдардағы 4-бағанда "МҚІМ" деген аббревиатура "МҚІСҚА (келісім бойынша)" деген аббревиатурамен және сөздермен ауыстырылсын.
9. "Құқық қорғау, арнаулы мемлекеттік және өзге де органдардың ақпарат алмасу жүйесімен интеграцияланатын интернет-ресурстар мен ақпараттық жүйелердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 137 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 19, 95-құжат.):
көрсетілген қаулымен бекітілген құқық қорғау, арнаулы мемлекеттік және өзге де органдардың ақпарат алмасу жүйесімен интеграцияланатын интернет-ресурстар мен ақпараттық жүйелердің тізбесінде:
реттік нөмірі 11-жолдағы 4-бағанда "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
10. "Қазақстан халқы Ассамблеясының (2025 жылға дейін) даму тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2016 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 наурыздағы № 159 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан халқы Ассамблеясының (2025 жылға дейінгі) даму тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі 2016 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарына:
реттік нөмірі 78-жолдағы 4-бағанда "МҚІМ" деген аббревиатура "МҚІСҚА (келісім бойынша)" деген аббревиатурамен және сөздермен ауыстырылсын;
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында "МҚІМ - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІСҚА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі".

11. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2016 года № 354 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета
(за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2016 – 2017 учебный год" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 36, ст. 210):
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2016 – 2017 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
заголовок раздела: "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции";
в разделе "Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в учебных заведениях Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан на 2016-2017 учебный год":
заголовок подраздела: "Прием в докторантуру PhD Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Прием в докторантуру PhD Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции".
12. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 159-р "Об утверждении Национального плана по развитию взаимодействия неправительственных организаций и государства в Республике Казахстан на 2016 – 2020 годы":
в Национальном плане по развитию взаимодействия неправительственных организаций и государства в Республике Казахстан на 2016 – 2020 годы, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 6, в графе 6 аббревиатуру "МГС" заменить аббревиатурой "АДГСПК";

11. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2016 – 2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 маусымдағы № 354 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 36, 210-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2016 – 2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" деген бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы";
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2016 – 2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы" деген бөлімде:
"Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдау" деген кіші бөлімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдау".
12. "Қазақстан Республикасында үкіметтік емес ұйымдар мен мемлекеттің өзара іс-қимылын дамыту жөніндегі 2016 - 2020 жылдарға арналған ұлттық жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 159-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасында үкіметтік емес ұйымдар мен мемлекеттің өзара іс-қимылын дамыту жөніндегі 2016 - 2020 жылдарға арналған ұлттық жоспарында:
реттік нөмірі 6-жолдағы 6-бағанда "МҚМ" деген аббревиатура "МҚІСҚА" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;

в графе 4 строк, порядковые номера 12 и 31, аббревиатуру "МГС" заменить аббревиатурой и словами "АДГСПК (по согласованию)";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "МГС – Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"АДГСПК – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции".
13. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 11-р "О Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности":
в составе Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр по делам государственной службы Республики Казахстан;"
изложить в следующей редакции:
"заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию);".
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2016 года № 628
Перечень переименовываемых государственных учреждений
- территориальных органов Министерства по делам
государственной службы Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Акмолинской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Акмолинской области".
2. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Актюбинской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Актюбинской области".
3. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Алматинской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Алматинской области".
4. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Атырауской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Атырауской области".
5. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Восточно-Казахстанской области".

реттік нөмірлері 12 және 31-жолдардағы 4-бағанда "МҚМ" деген аббревиатура "МҚІСҚА (келісім бойынша)" деген аббревиатурамен және сөздермен ауыстырылсын;
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"МҚІМ – Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызметтер істері министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚІСҚА – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі".
13. "Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 11-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері вице-министрі;" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша);".
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 27 қазандағы
№ 628 қаулысына
1-қосымша
Қайта аталатын Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері
министрлігінің аумақтық органдары-мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Ақмола облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Ақмола облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
2. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
3. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Алматы облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
4. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Атырау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
5. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

6. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Жамбылской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Жамбылской области".
7. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Западно-Казахстанской области".
8. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Карагандинской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Карагандинской области".
9. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Костанайской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Костанайской области".
10. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Кызылординской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Кызылординской области".
11. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Мангистауской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Мангистауской области".
12. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Павлодарской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Павлодарской области".
13. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Северо-Казахстанской области".

6. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Жамбыл облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
7. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
8. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
9. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Қостанай облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
10. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қызылорда облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
11. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
12. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Павлодар облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Павлодар облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
13. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

14. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Южно-Казахстанской области".
15. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по городу Астане" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по городу Астане".
16. Государственное учреждение "Департамент Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан по городу Алматы" в республиканское государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по городу Алматы".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2016 года № 628
Перечень переименовываемых государственных учреждений -
территориальных органов Национального бюро по противодействию
коррупции (Антикоррупционной службы) Министерства по делам
государственной службы Республики Казахстан
1. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Акмолинской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Акмолинской области".
2. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Актюбинской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Актюбинской области".
3. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Алматинской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Алматинской области".

14. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
15. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Астана қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Астана қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
16. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің Алматы қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 27 қазандағы
№ 628 қаулысына
2-қосымша
Қайта аталатын Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері
министрлігінің Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық
бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) аумақтық
органдары-мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Ақмола облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Ақмола облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Ақтөбе облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Ақтөбе облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Алматы облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Алматы облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

4. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Атырауской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Атырауской области".
5. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Восточно-Казахстанской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Восточно-Казахстанской области".
6. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Жамбылской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Жамбылской области".
7. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Западно-Казахстанской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Западно-Казахстанской области".
8. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Карагандинской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Карагандинской области".
9. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Костанайской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Костанайской области".

4. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Атырау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Атырау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Жамбыл облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Жамбыл облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
7. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
8. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Қарағанды облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Қарағанды облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
9. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Қостанай облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Қостанай облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

10. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Кызылординской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Кызылординской области".
11. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Мангистауской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Мангистауской области".
12. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Павлодарской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Павлодарской области".
13. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Северо-Казахстанской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Северо-Казахстанской области".
14. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Южно-Казахстанской области" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по Южно-Казахстанской области".

10. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Қызылорда облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Қызылорда облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
11. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Маңғыстау облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
12. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Павлодар облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Павлодар облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
13. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
14. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

15. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по городу Астане" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по городу Астане".
16. Государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по городу Алматы" Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан в республиканское государственное учреждение "Департамент Национального бюро по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции по городу Алматы".
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 октября 2016 года № 628
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2004 года № 720 "О ликвидации государственного учреждения "Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) на транспорте Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 26, ст. 341).
2. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2015 года № 1081 "О некоторых вопросах Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2016 года № 441 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" и от 26 декабря 2015 года № 1081дсп "О некоторых вопросах Министерства по делам государственной службы Республики Казахстан".

15. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Астана қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Астана қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
16. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Алматы қаласы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Алматы қаласы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 27 қазандағы
№ 628 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған
кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi агенттігінің (қаржы полициясы) Көліктегi экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөнiндегi департаментi (қаржы полициясы)" мемлекеттiк мекемесiн тарату туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 маусымдағы № 720 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 26, 341-құжат).
2. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 1081 қаулысының 1-тармағы 1) тармақшасы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" 2008 жылғы
15 сәуірдегі № 339 және "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігінің кейбір мәселелері туралы" 2015 жылғы
26 желтоқсандағы № 1081 қпү қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 шілдедегі № 441 қаулысы.