О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2016 года № 680
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 ноября 2016 года № 680
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года № 1406 «Об утверждении Правил выпуска, размещения, обращения, обслуживания и погашения государственных специальных компенсационных казначейских облигаций» (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 48, ст. 482).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года № 1292 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года № 1406» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 48, ст. 538).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2004 года № 442 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года № 1406» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 18, ст. 226).

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 8 қарашадағы № 680 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2016 жылғы 8 қарашадағы
№ 680 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Мемлекеттiк арнаулы өтем қазынашылық облигацияларын шығару, орналастыру, айналысқа қосу, қызмет көрсету және оларды өтеу ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 желтоқсандағы № 1406 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 48, 482-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 28 желтоқсандағы № 1406 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы № 1292 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 48, 538-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 28 желтоқсандағы № 1406 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 сәуірдегі № 442 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 18, 226-құжат).