О внесении на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложения о подписании Договора о Таможенном кодексе Евразийского экономического союза
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2016 года № 812
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложение о подписании Договора о Таможенном кодексе Евразийского экономического союза.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексі туралы шартқа қол қою туралы ұсыныс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 812 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексі туралы шартқа қол қою туралы ұсыныс енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
РҚАО-ның ескертпесі!
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексі туралы шарт РҚАО-ға келіп түскен жоқ.