Кейбір мәдениет ұйымдарына "Академиялық" мәртебе беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 3 наурыздағы № 105 қаулысы
"Мәдениет туралы" 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Құдыс Қожамияров атындағы Республикалық мемлекеттік ұйғыр музыкалық комедия театры", Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Республикалық мемлекеттік корей музыкалық комедия театры" және Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Республикалық неміс драма театры" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарына "Академиялық" мәртебе берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

О присвоении статуса "Академический" некоторым организациям культуры
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2017 года № 105
В соответствии с пунктом 2 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус "Академический" республиканским государственным казенным предприятиям "Государственный республиканский уйгурский театр музыкальной комедии имени Куддуса Кужамьярова" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан, "Государственный республиканский корейский театр музыкальной комедии" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан и "Республиканский немецкий драматический театр" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев