Об установлении региональной квоты приема оралманов и переселенцев на 2017 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2017 года № 168.
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) региональную квоту приема оралманов на 2017 год в количестве 558 семей;
2) региональную квоту приема переселенцев на 2017 год в количестве 381 семья.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 29.11.2017 № 795 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан к 1 августа 2017 года и 1 февраля 2018 года представлять в Правительство Республики Казахстан отчет о выполнении настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

Оралмандар мен қоныс аударушыларды қабылдаудың 2017 жылға арналған өңірлік квотасын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 4 сәуірдегі № 168 қаулысы.
"Халықтың көші-қоны туралы" 2011 жылғы 22 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 8-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) 558 отбасыдан тұратын оралмандарды қабылдаудың 2017 жылға арналған өңірлік квотасы;
2) 381 отбасыдан тұратын қоныс аударушыларды қабылдаудың 2017 жылға арналған өңірлік квотасы белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 29.11.2017 № 795 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі 2017 жылғы 1 тамызға және 2018 жылғы 1 ақпанға қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне осы қаулының орындалуы туралы есеп ұсынсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев