О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2017 года № 177. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 4-5-6, ст. 23) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
графу 8 строки, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
графу 5 строки, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
"МДРГО";
строку, порядковый номер 27, исключить;
графу 5 строки, порядковый номер 30, изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
дополнить строками, порядковые номера 30-1, 30-2, следующего содержания:
"
30-1
00201014
Постановка/ снятие с воинского учета
Физические лица
МО
Местные органы военного управления МО
Местные органы военного управления МО
Бесплатно
Бумажная
30-2
00201015
Аннулирование записей актов гражданского состояния
Физические лица
МЮ
МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов
Бесплатно
Бумажная
";
графу 8 строки, порядковый номер 33, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
графу 8 строки, порядковый номер 38, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
в строках, порядковые номера 42, 43:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МДРГО";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам религий МДРГО";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет по делам религий МДРГО";
строку, порядковый номер 44, исключить;
графу 9 строки, порядковый номер 45, изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строках, порядковые номера 61, 62:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН";

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 177 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 4-5-6, 23-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
реттік нөмірі 8-жолдағы 8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 26- жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДІАҚМ";
реттік нөмірі 27-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 30-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 30-1, 30-2-жолдармен толықтырылсын:
"
30-1
00201014
Әскери есепке қою/есептен шығару
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары
Қорғанысминінің жергілікті әскери басқару органдары
Тегін
Қа
ғаз түрінде
30-2
00201015
Азаматтық хал актілері жазбаларын жою
Жеке тұлғалар
Әділетмині
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық
маңызы бар қалалардың ЖАО
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың,
қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Тегін
Қа
ғаз түрінде
";
реттік нөмірі 33-жолдағы 8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 38-жолдағы 8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірлері 42, 43-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДІАҚМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДІАҚМ Дін істері комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ДІАҚМ Дін істері комитеті";
реттік нөмірі 44-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 45-жолдағы 9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірлері 61, 62-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері";

дополнить строкой, порядковый номер 62-1, следующего содержания:
"
62-1
00402013
Выдача разрешения на свидания с ребенком родителям, лишенным родительских прав, не оказывающие на ребенка негативного влияния
Физические лица
МОН
МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
дополнить строками, порядковые номера 73-1, 73-2, следующего содержания:
"
73-1
00403012
Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования
Физические лица
МОН
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, высшие учебные заведения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, высшие учебные заведения
Бесплатно
Бумажная
73-2
00403013
Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием
Юридические лица
МОН
МОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МОН, МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
графу 5 строк, порядковые номера 74, 75, изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
дополнить строками, порядковые номера 122-1, 122-2, следующего содержания:
"
122-1
00503012
Регистрация топологий интегральных микросхем
Физические и юридические лица
МЮ
МЮ
МЮ
Бесплатно
Бумажная
122-2
00503013
Предоставление выписки из государственных реестров товарных знаков, наименований мест происхождения товаров
Физические и юридические лица
МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
Платно
Бумажная
";
графу 5 строк, порядковые номера 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, изложить в следующей редакции:
"МЗ";
в строке, порядковый номер 132:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета оплаты медицинских услуг МЗ, управления здравоохранения областей, городов Астаны и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные департаменты Комитета оплаты медицинских услуг МЗ, управления здравоохранения областей, городов Астаны и Алматы";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 62-1-жолмен толықтырылсын:
"
62-1
00402013
Балаға кері әсер етпейтін ата-ана құқықтарынан айырылған ата-аналарға баламен кездесуіне рұқсат беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 73-1, 73-2-жолдармен толықтырылсын:
"
73-1
00403012
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарындағы тәрбиеленушілер мен білім алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегін тамақтандыруды ұсыну
Жеке тұлғалар
БҒМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, жоғары оқу орындары
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, жоғары оқу орындары
Тегін
Қағаз түрінде
73-2
00403013
Техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау
Заңды тұлғалар
БҒМ
БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
БҒМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрін
де
";
реттік нөмірлері 74, 75-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 122-1, 122-2-жолдармен толықтырылсын:
"
122-1
00503012
Интегралдық микросхемалар топологияларын тіркеу
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетмині
Әділетмині
Тегін
Қағаз түрінде
122-2
00503013
Тауар белгілері, тауар шығарылған жерлердің атаулары мемлекеттік тізілімдерінен үзінді көшірмесін ұсыну
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетмині
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
Ақы
лы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірлері 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
реттік нөмірі 132-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің аумақтық бөлімшелері, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтау басқармалары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ДСМ Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің аумақтық бөлімшелері, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының денсаулық сақтау басқармалары";

графу 5 строки, порядковый номер 132-1, изложить в следующей редакции:
"МЗ";
в строке, порядковый номер 133:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
в строках, порядковые номера 134, 135:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты КООЗ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 136:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, территориальные подразделения КООЗ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, территориальные подразделения КООЗ МЗ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 137:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, территориальные подразделения КООЗ МЗ, организация, аккредитованная уполномоченным органом в области здравоохранения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, территориальные подразделения КООЗ МЗ, организация, аккредитованная уполномоченным органом в области здравоохранения, веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно";
строку, порядковый номер 138, исключить;
графу 5 строки, порядковый номер 141, изложить в следующей редакции:
"МЗ";
в строке, порядковый номер 142:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КФ МЗ, территориальные департаменты КФ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КФ МЗ, территориальные департаменты КФ МЗ, веб-портал "электронного правительства";
графу 5 строк, порядковые номера 144, 145, 146, изложить в следующей редакции:
"МЗ";
в строках, порядковые номера 148, 149:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КФ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КФ МЗ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 150:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, веб-портал "электронного правительства";
в строках, порядковые номера 151, 152:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 153:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЗ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КФ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КФ МЗ";

реттік нөмірі 132-1-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
реттік нөмірі 133-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
реттік нөмірлері 134, 135-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК аумақтық департаменттері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 136-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, ДСМ ҚДСК аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, ДСМ ҚДСК аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 137-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, ДСМ ҚДСК аумақтық бөлімшелері, денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган аккредиттеген ұйым";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, ДСМ ҚДСК аумақтық бөлімшелері, денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган аккредиттеген ұйым, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
реттік нөмірі 138-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 141-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
реттік нөмірі 142-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ФК, ДСМ ФК аумақтық департаменттері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ФК, ДСМ ФК аумақтық департаменттері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 144, 145, 146-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
реттік нөмірлері 148, 149-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ФК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ФК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 150-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 151,152-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 153-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ФК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ФК";

в строках, порядковые номера 171-1, 172:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН";
графу 5 строки, порядковый номер 173, изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
в строке, порядковый номер 174:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, веб-портал "электронного правительства";
графу 5 строк, порядковые номера 175, 176, 177, изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
в строке, порядковый номер 178-1:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН";
графу 5 строки, порядковый номер 178-2, изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
в строке, порядковый номер 179:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, веб-портал "электронного правительства";
графу 5 строк, порядковые номера 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
строку, порядковый номер 189, исключить;
графу 5 строк, порядковые номера 190-1, 190-2, изложить в следующей редакции:
"МТСЗН";
дополнить строкой, порядковый номер 203-2, следующего содержания:
"
203-2
00801015
Предоставление академических отпусков обучающимся в организациях образования
Физические лица
МОН
Организации технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования
Организации технического и профессионального, послесреднего, высшего и послевузовского образования
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 205:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет науки МОН";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет науки МОН";
в строке, порядковый номер 222:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы";
дополнить строкой, порядковый номер 229-1, следующего содержания:
"

реттік нөмірлері 171-1, 172-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 173-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
реттік нөмірі 174-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 175, 176, 177-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
реттік нөмірі 178-1-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері";
реттік нөмірі 178-2-жолдағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
реттік нөмірі 179-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
реттік нөмірі 189-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 190-1, 190-2-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекмині";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 203-2-жолмен толықтырылсын:
"
203-2
00801015
Білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру
Жеке тұлға
лар
БҒМ
Техникалық және кәсiптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Техникалық және кәсiптік, орта білімнен кейінгі, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 205-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ Ғылым комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, БҒМ Ғылым комитеті";
реттік нөмірі 222-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми техникалық сараптама орталығы" АҚ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми техникалық сараптама орталығы" АҚ";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 229-1-жолмен толықтырылсын:
"

229-1
00901007
Предоставление информации о категории субъекта предпринимательства
Физические и юридические лица
МНЭ
МНЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
";
строку, порядковый номер 241, исключить;
графу 9 строки, порядковый номер 246, изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в графу 3 строки, порядковый номер 258, внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 7 строки, порядковый номер 262, изложить в следующей редакции:
"АО "ФРП "Даму", центры обслуживания предпринимателей, центры поддержки предпринимательства";
графу 5 строк, порядковые номера 263, 264, 265, изложить в следующей редакции:
"МКС";
дополнить строками, порядковые номера 272-1, 272-2, 272-3, 272-4, следующего содержания:
"
272-1
01101008
Согласование графика проведения обязательного технического осмотра механических транспортных средств и прицепов к ним в пределах региона деятельности
Физические и юридические лица
МИР
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
272-2
01101009
Выдача свидетельства на право обслуживания маршрутов регулярных внутриреспубликанских автомобильных перевозок
Физические и юридические лица
МИР
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная /бумажная
272-3
01101009
Свидетельство, выданное в соответствии с Соглашением о международных перевозках скоропортящихся пищевых продуктов и о специальных транспортных средствах, предназначенных для этих перевозок
Физические и юридические лица
МИР
МИР
МИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная /бумажная
272-4
01101010
Субсидирование убытков перевозчика, связанных с осуществлением автомобильных пассажирских перевозок по социально значимым сообщениям в межрайонном (междугородном внутриобластном), внутрирайонном, городском (сельском) и пригородном сообщениях
Физические и юридические лица
МИР
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
графу 8 строки, порядковый номер 276, изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
дополнить строками, порядковые номера 294-1, 294-2, следующего содержания:
"
294-1
01102023
Выдача специального разрешения на пролет над территорией запретных зон и зон ограничения полетов после согласования со Службой государственной охраны Республики Казахстан и с органами национальной безопасности
Физические и юридические лица
МО
МО
МО, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная /бумажная

229-1
00901007
Кәсіпкерлік субъектілерінің санаттары туралы ақпарат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
";
реттік нөмірі 241-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 246-жолдағы 9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 258-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру";
реттік нөмірі 262-жолдағы 7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Даму" КДҚ" АҚ, кәсіпкерлерге қызмет көрсету орталықтары, кәсіпкерлікті қолдау орталықтары";
реттік нөмірлері 263, 264, 265-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"МСМ";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 272-1, 272-2, 272-3, 272-4-жолдармен толықтырылсын:
"
272-1
01101008
Қызмет өңірі шегінде механикалық көлік құралдары мен олардың тіркемелерін міндетті техникалық қарап-тексеруден өткізу кестесін келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалалары
ның ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалалары
ның ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
272-2
01101009
Тұрақты республикаішілік – автомобильмен тасымалдау маршруттарына қызмет көрсету құқығына куәлік беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалалары
ның, аудандар
дың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалалары
ның, аудандар
дың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрон
дық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қағаз түрінде
272-3
01101009
Тез бұзылатын тамақ өнімдерін халықаралық тасымалдау және осы тасымалдарға арналған арнайы көлік құралдары туралы келісімге сәйкес берілген куәлік
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ
ИДМ, "электрон
дық үкіметтің" веб-порталы
Те
гін
Электронды/қағаз түрінде
272-4
01101010
Ауданаралық (қалааралық облысішілік), ауданішілік, қалалық (ауылдық) және қала маңындағы қатынастарда әлеуметтік мәні бар қатынастар бойынша автомобильмен жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалалары
ның, аудандар
дың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалалары
ның, аудандар
дың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Те
гін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 276-жолдағы 8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 294-1, 294-2-жолдармен толықтырылсын:
"
294-1
01102023
Тыйым салынатын аймақтар мен ұшуларды шектеу аймақтарының үстімен ұшуға Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметімен және ұлттық қауіпсіздік органдарымен келіскеннен кейін арнайы рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қорғанысмині
Қорғанысмині
Қорғанысмині, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде

294-2
01102024
Выдача разрешения на полеты авиации в пограничной полосе
Физические и юридические лица
МО
МО
МО, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная /бумажная
";
в строке, порядковый номер 297:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет транспорта МИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет транспорта МИР, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 306, изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета транспорта МИР";
дополнить строкой, порядковый номер 308-2, следующего содержания:
"
308-2
01104009
Аттестация субъектов транспортной деятельности на соответствие порядку и требованиям по проведению досмотра пассажиров и лиц, посещающих объекты транспортной инфраструктуры, вещей, находящихся при них, в том числе ручной клади и багажа
Физические и юридические лица
МИР
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 320, исключить;
в строке, порядковый номер 360:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИР";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
дополнить строкой, порядковый номер 376-1, следующего содержания:
"
376-1
01205022
Проверка знаний руководителей юридических лиц, декларирующих промышленную безопасность, а также членов постоянно действующих экзаменационных комиссий указанных юридических лиц
Юридические лица
МИР
МИР, Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР
Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР и его территориальные департаменты
Бесплатно
Бумажная
";
графу 3 строки, порядковый номер 378, изложить в следующей редакции:
"Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования";
графу 3 строки, порядковый номер 405, изложить в следующей редакции:
"Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз образцов незарегистрированных средств защиты растений (пестицидов) для проведения регистрационных (мелкоделяночных и производственных) испытаний и (или) научных исследований в соответствии с решениями Коллегии Евразийской экономической комиссии";
графу 6 строки, порядковый номер 406-5, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы";
графу 7 строки, порядковый номер 425-1, изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИР, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 427:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "КазИнМетр";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, "РГП на ПХВ "КазИнМетр", веб-портал "электронного правительства";

294-2
01102024
Шекаралық белдеуде авиацияның ұшуына рұқсат беру
Жеке және заңды тұлға
лар
Қорғаныс
мині
Қорғаныс
мині
Қорғанысмині, "электрон
дық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 297-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Көлік комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Көлік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 306-жолдағы 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 308-2-жолмен толықтырылсын:
"
308-2
01104009
Көлік қызметі субъектілерін олардың жолаушылар мен көлік инфрақұрылымы объектілеріне келетін адамдарды, олардың алып жүретін заттарын, оның ішінде қол жүгі мен багажын тексеріп қарауды жүргізу тәртібі мен талаптарына сәйкес келуі тұрғысынан аттестаттау
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалалары
ның ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалалары
ның ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 320-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 360-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 376-1-жолмен толықтырылсын:
"
376-1
01205022
Өнеркәсіптік қауіпсіздікті декларациялайтын заңды тұлғалардың басшылары, сондай-ақ аталған заңды тұлғалардың тұрақты жұмыс істейтін емтихан комиссиялары мүшелерінің білімін тексеру
Заң
ды тұлғалар
ИДМ
ИДМ, ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіп
тік қауіпсіздік комитеті
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті және оның аумақтық департаменттері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 378-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау";
реттік нөмірі 405- жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының шешіміне сәйкес тіркеу (ұсақмөлдекті және өндірістік) сынақтарын және (немесе) ғылыми-зерттеулер жүргізу үшін өсімдіктерді қорғаудың тіркелмеген құралдарының (пестицидтердің) үлгілерін әкелуге арналған қорытынды (рұқсат құжаты) беру";
реттік нөмірі 406-5-жолдағы 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 425-1-жолдағы 7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 427-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚазИнМетр" ШЖҚ РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "ҚазИнМетр ШЖҚ РМК", "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

в строках, порядковые номера 431, 432, 433:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 7 строк, порядковые номера 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 465, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 6 строк, порядковые номера 496, 497, 498, 499, изложить в следующей редакции:
"Комитет внутреннего государственного аудита МФ";
в строке, порядковый номер 558:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
в строках, порядковые номера 559, 560:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
в строке, порядковый номер 562:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
в строке, порядковый номер 564:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
в строке, порядковый номер 565:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
в строках, порядковые номера 566, 567, 568, 569:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірлері 431, 432, 433-жолдарда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірлері 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440-жолдардағы 7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 465-жолдағы 7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірлері 496, 497, 498, 499-жолдардағы 6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Ішкі мемлекеттік аудит комитеті";
реттік нөмірі 558-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 559, 560-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 562-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 564-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 565-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірлері 566, 567, 568, 569-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

в строках, порядковые номера 570, 571:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
в строке, порядковый номер 572:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
в строке, порядковый номер 572-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане и Алматы, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 606:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МДРГО";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам религий МДРГО";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам религий МДРГО";
графу 5 строк, порядковые номера 607, 608, изложить в следующей редакции:
"МДРГО";
графу 3 строки, порядковый номер 609, изложить в следующей редакции:
"Предоставление сведений из государственного земельного кадастра";
строку, порядковый номер 610, исключить;
строки, порядковые номера 620 и 621, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 622, изложить в следующей редакции:
"Предоставление сведений о качественном состоянии земельного участка";
дополнить строками, порядковые номера 625-4, 625-5, 625-6, следующего содержания:
"
625-4
02201021
Согласование проектируемого земельного участка графическим данным автоматизированной информационной системы государственного земельного кадастра
Физические и юридические лица
МСХ
Государственная корпорация
Государственная корпорация
Платно
Бумажная
625-5
02201022
Определение делимости и неделимости земельных участков
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
625-6
02201023
Согласование и выдача проекта рекультивации нарушенных земель
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 634, исключить;
в строке, порядковый номер 637:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по информационной безопасности МОАП, РГП "Государственная техническая служба";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по информационной безопасности МОАП";

реттік нөмірлері 570, 571-жолдарда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 572-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 572-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 606-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДІАҚМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДІАҚМ Дін істері комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДІАҚМ Дін істері комитеті";
реттік нөмірлері 607, 608-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДІАҚМ";
реттік нөмірі 609-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік жер кадастрынан мәліметтер беру";
реттік нөмірі 610-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 620 және 621-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 622-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер учаскесінің сапалы жағдайы туралы мәліметтер беру";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 625-4, 625-5, 625-6-жолдармен толықтырылсын:
"
625-4
02201021
Мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесінің графикалық дерегімен жобаланып отырған жер учаскесін келісу
Жеке және заңды тұлға
лар
АШМ
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік корпорация
Ақылы
Қағаз түрінде
625-5
02201022
Жер учаскелерінің бөлінетіндігі мен бөлінбейтіндігін айқындау
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалаларының, аудандар
дың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
625-6
02201023
Бүлінген жерлерді қалпына келтіру жобасын келісу және беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстар
дың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 634-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 637-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ Ақпараттық қауіпсіздік комитеті, "Мемлекеттік техникалық қызмет" РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ Ақпараттық қауіпсіздік комитеті";

дополнить строками, порядковые номера 661-1, 661-2, 661-3, следующего содержания:
"
661-1
02501007
Присвоение статусов "специализированная" спортивным школам и "специализированное" отделениям спортивных школ
Юридические лица
МКС
МИО областей, городов Астаны и Алматы
МИО областей, городов Астаны и Алматы
Бесплатно
Бумажная
661-2
02501008
Компенсационная выплата членам сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта) при получении ими спортивных травм и увечий на международных спортивных соревнованиях
Физические лица
МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Комитет по делам спорта и физической культуры МКС
Бесплатно
Бумажная
661-3
02501009
Выдача жилища чемпионам и призерам Олимпийских, Паралимпийских и Сурдлимпийских игр
Физические лица
МКС
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
графу 5 строк, порядковые номера 662, 663, 664, 665, изложить в следующей редакции:
"МИР";
графу 5 строк, порядковые номера 666, 667, изложить в следующей редакции:
"МДРГО";
графу 5 строк, порядковые номера 668, 669, 670, 671, изложить в следующей редакции:
"МИР";
в строке, порядковый номер 671-1:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства МИР";
графу 5 строки, порядковый номер 671-2, изложить в следующей редакции:
"МИР";
в строках, порядковые номера 671-3, 671-4:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства МИР";
графу 5 строк, порядковые номера 671-5, 671-6, 671-7, 672, 673, 674, изложить в следующей редакции:
"МИР";
в строке, порядковый номер 674-1:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны и Алматы, районов, городов областного значения";
графу 8 строки, порядковый номер 676, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
графу 8 строки, порядковый номер 680, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
строки, порядковые номера 686 и 688, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 689-1, следующего содержания:
"
689-1
02901010
Включение и исключение из Государственного регистра субъектов естественных монополий
Физические лица
МНЭ
Комитет по регулированию естественных монополий и защите конкуренции МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции МНЭ
Комитет по регулированию естественных монополий и защите конкуренции МНЭ, территориальные органы Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции МНЭ
Бесплатно
Электронная/бумажная
";

мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлері 661-1, 661-2, 661-3-жолдармен толықтырылсын:
"
661-1
02501007
Спорт мектептеріне және спорт мектептерінің бөлімшелеріне "мамандандырылған" деген мәртебе беру
Заңды тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрін
де
661-2
02501008
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) мүшелеріне олардың халықаралық спорттық жарыстарда жарақаттар алуы және мертігуі кезінде өтемақы төлемдерін төлеу
Жеке тұлға
лар
МСМ
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
МСМ Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
Тегін
Қа
ғаз түрін
де
661-3
02501009
Олимпиада, Паралимпиада, Сурдлимпиада ойындарының чемпиондары мен жүлдегерлеріне тұрғын үй беру
Жеке тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қа
ғаз түрін
де
";
реттік нөмірлері 662, 663, 664, 665-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
реттік нөмірлері 666, 667-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДІАҚМ";
реттік нөмірлері 668, 669, 670, 671-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
реттік нөмірі 671-1-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті";
реттік нөмірі 671-2-жолдағы 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
реттік нөмірлері 671-3, 671-4-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті";
реттік нөмірлері 671-5, 671-6, 671-7, 672, 673, 674-жолдардағы 5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
реттік нөмірі 674-1-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 676-жолдағы 8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 680-жолдағы 8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірлері 686 және 688-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрi 689-1-жолмен толықтырылсын:
"
689-1
02901010
Мемлекеттiк тiркелiмге табиғи монополиялар субъектiлерiн енгiзу және одан шығару
Жеке тұлғалар
ҰЭМ
ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің аумақтық органдары
ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитеті, ҰЭМ Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің аумақтық органдары
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
";

в строках, порядковые номера 695, 696:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Аэрокосмический комитет МОАП";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Аэрокосмический комитет МОАП, веб-портал "электронного правительства";
графу 3 строки, порядковый номер 705, изложить в следующей редакции:
"Предоставление статистической информации, не предусмотренной графиком распространения официальной статистической информации";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "МЗСР – Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан";
дополнить строками следующего содержания:
"МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан";
"МДРГО – Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан";
"МОАП – Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
"КООЗ МЗ – Комитет охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
"КФ МЗ – Комитет фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

реттік нөмірлері 695, 696-жолдарда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ Аэроғарыш комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ Аэроғарыш комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 705-жолдағы 3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ресми статистикалық ақпаратты тарату кестесінде көзделмеген статистикалық ақпаратты ұсыну";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ДСӘДМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ – Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Еңбекмині – Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі";
"ДІАҚМ – Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі";
"ҚАӨМ – Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі";
"ДСМ ҚДСК – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті";
"ДСМ ФК – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев