Об отмене постановления Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 748 "О некоторых вопросах республиканской собственности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2017 года № 268
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 748 "О некоторых вопросах республиканской собственности".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 748 қаулысының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 268 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 748 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев