О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2017 года № 297.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 905 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 67, ст. 461) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2017 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 7, 8, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 21-1, 21-2, следующего содержания:
"
21-1
О кинематографии
МКС
Февраль
Сентябрь
Ноябрь
Раимкулова А.Р.
21-2
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам кинематографии
МКС
Февраль
Сентябрь
Ноябрь
Раимкулова А.Р.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 297 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 905 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 67, 461-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2017 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 7, 8-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21-1, 21-2-жолдармен толықтырылсын:
"
21-1
Кинематография туралы
МСМ
Ақпан
Қыркүйек
Қараша
А.Р.Райымқұлова
21-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кинематография мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
МСМ
Ақпан
Қыркүйек
Қараша
А.Р.Райымқұлова
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев