О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2018 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2017 года № 504
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в штаб-квартиру Международного комитета по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций (Вена, Австрийская Республика) для утверждения международных квот нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2018 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан после утверждения международных квот в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан для утверждения государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2018 год расчеты потребности, в пределах которой осуществляется их оборот юридическими лицами, имеющими лицензии.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 августа 2017 года № 504
Форма B
Нормы потребности
Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах на 2018 год
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах, объема изготовления синтетических наркотических средств и площади культивирования опийного мака,
растения каннабис и кокаинового куста
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года: статьи 1, 12 и 19
Протокол 1972 года о поправках к Единой конвенции о наркотических средствах 1961 года: статьи 5 и 9
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ: Республика Казахстан ДАТА:
ВЕДОМСТВО: Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА: Демеуов Марат Ганович
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ: Первый заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
ПОДПИСЬ: ________________
Исчисления относятся к 2018 календарному году
ПРИМЕЧАНИЯ
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
International Narcotics Control Board
Vienna International Centre
P.O. Box 500 , 1400 Vienna Austria
Телефон: (+43-1) 26060-4277      Факс: (+43-1) 26060-5867
Эл. почта: secretariat@incb.org       Веб-сайт: http://www.incb.org/
Форма B
Часть I
Общая информация и изложение метода
Число практикующих врачей в стране или на территории:

Қазақстан Республикасының есірткіге және психотроптық заттарға 2018 жылға арналған қажеттілік нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 24 тамыздағы № 504 қаулысы.
"Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" 1998 жылғы 10 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігі халықаралық квоталарды бекiту үшiн осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының есiрткiге және психотроптық заттарға қажеттілігінің 2018 жылға арналған нормаларын Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Есiрткiнi бақылау жөнiндегi халықаралық комитетiнiң штаб-пәтерiне (Вена, Аустрия Республикасы) жiберсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлігі халықаралық квоталарды бекіткеннен кейін есiрткiге, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2018 жылға арналған мемлекеттiк квотаны бекiту үшiн лицензиялары бар заңды тұлғалар айналымын жүзеге асыратын шектердегі қажеттілiк есебiн белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметіне енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 24 тамыздағы
№ 504 қаулысына
қосымша
B нысаны
Қазақстан Республикасының есірткіге және психотроптық заттарға қажеттілігінің 2018 жылға арналған нормалары
Есiрткiге қажеттiлiктердiң жылдық есептеулері, синтетикалық есірткілерді дайындау көлемі және апиын көкнәрі, каннабис өсімдігі мен кокаин бұтасын өсіру алаңы
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция: 1, 12 және 19-баптар
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенцияға түзетулер туралы 1972 жылғы хаттама: 5 және 9-баптар
ЕЛ/АУМАҚ: Қазақстан Республикасы КҮНI:
ВЕДОМСТВО: Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ АДАМНЫҢ Т.А.Ә: Демеуов Марат Ғанұлы
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ: Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң бірінші орынбасары
ҚОЛЫ: _______________________
Есептеу 2018 күнтізбелік жылға жатады
ЕСКЕРТПЕЛЕР
Осы есептеулер бiр данада: ECIPTKІHI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГІ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады International Narcotics Control Board Vienna International Centre P.O. Box 500 , 1400 Vienna Austria Телефон: (+43-1) 26060-4277 Факс: (+43-1) 26060-5867 Эл. почта: secretariat@incb.org Веб-сайт: http://www.incb.org/
B нысаны
I бөлiм Жалпы ақпарат және әдісті баяндау
Елдегi немесе аумақтағы практикадан өтуші дәрiгерлердiң саны: