О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2017 года № 211 "О распределении и Правилах использования средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на реализацию проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках рамочных соглашений о партнерстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2017 года № 634
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатын бөлу және пайдалану қағидалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 211 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 634 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2017 года № 211 "О распределении и Правилах использования средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на реализацию проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках рамочных соглашений о партнерстве" следующие изменения и дополнения:
в распределении средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на реализацию проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках рамочных соглашений о партнерстве на 2017 год, утвержденном указанным постановлением:
раздел "1. На реализацию бюджетных инвестиционных проектов" дополнить строкой, порядковый номер 2, следующего содержания:
"
2.
Реконструкция водохозяйственных и гидромелиоративных систем Актюбинской, Жамбылской и Южно-Казахстанской областей

1. "Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатын бөлу және пайдалану қағидалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 211 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатын 2017 жылға бөлуде:
"1. Бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-жолмен толықтырылсын:
"
2.
Ақтөбе, Жамбыл және Оңтүстік Қазақстан облыстарының су шаруашылығы және гидромелиоративтік жүйелерін реконструкциялау

538 687
МСХ
ЕБРР
";
раздел "3. На реализацию мероприятий технической помощи" дополнить строками, порядковые номера 3 и 4, следующего содержания:
"
3.
Реализация программы ЕБРР по поддержке малого и среднего бизнеса в Республике Казахстан
1 592 436
МНЭ
ЕБРР
4.
Уничтожение отходов, содержащих стойкие органические загрязнители в Казахстане
19 894
МЭ
ВБ
";
раздел "4. Целевые трансферты на развитие на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора для реализации проектов по заимствованию субъектов квазигосударственного сектора в рамках трехсторонних соглашений" изложить в следующей редакции:
"
Костанайская область

538 687
АШМ
ЕҚДБ
";
"3. Техникалық көмек іс-шараларын іске асыруға" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3 және 4-жолдармен толықтырылсын:
"
3.
Қазақстан Республикасында шағын және орта бизнесті қолдау жөніндегі ЕҚДБ бағдарламасын іске асыру
1 592 436
ҰЭМ
ЕҚДБ
4.
Қазақстанда құрамында тұтқыр органикалық ластағыштар бар қалдықтарды жою
19 894
ЭМ
ДБ
";
"4. Үшжақты келісімдердің шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қарыз алуы жөніндегі жобаларды іске асыру үшін квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға арналған нысаналы даму трансферттері" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қостанай облысы