О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2017 года № 880
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиций:
в графе "2017 год":
в разделе "I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
в программе 003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
строки:
"

"2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 880 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесінде:
"2017 жыл" деген бағанда:
"I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген бөлімде:
"Көлiк және коммуникация" деген 12-функционалдық топта:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" деген әкімші бойынша:
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
мына:
"

005
За счет внутренних источников
46 298 723
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
46 298 723
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
6 735 807
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу – Актау"
1 100 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Граница РФ (на Омск) - Майкапшагай (выход на КНР), через г.г. Павлодар, Семипалатинск" участок "Калбатау-Майкапшагай"
1 801
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск" транзитного коридора "Боровое-Кокшетау-Петропавловск-граница РФ"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
Строительство и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Юго-Западный обход г. Астаны"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Уральск - Каменка - гр. РФ (на Озинки)"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана-Павлодар-Калбатау-Усть-Каменогорск"
2 130 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай – Алматы"
12 456 596
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Акжигит - граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Щучинск-Зеренда"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал-Достык"
12 366 825
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
688 894
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Алматы - Усть-Каменогорск", с обходом г. Сарканд
600 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак-Комсомольское-Денисовка-Рудный-Костанай"
10 218 800
"
изложить в следующей редакции:
"
005
За счет внутренних источников
46 298 723
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
46 298 723
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"

005
Iшкі көздер есебінен
46 298 723
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
46 298 723
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 735 807
Республикалық маңызы бар "Бейнеу – Ақтау" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 100 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Омбыға) - Майқапшағай (ҚХР-ға шығу), Павлодар, Семей қалалары арқылы" автожолының "Қалбатау-Майқапшағай" учаскесін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 801
Республикалық маңызы бар "Астана – Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
Республикалық маңызы бар "Астана қ. Оңтүстік-Батыс айналмасы" автомобиль жолының құрылысы және жобалау-іздестіру жұмыстары
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
Республикалық маңызы бар "Орал - Тасқала - РФ шекарасы (Озинки қаласына)" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау – Өскемен" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 130 000
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай – Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 456 596
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақжiгіт - Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нөкіс қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
Республикалық маңызы бар "Щучье – Зеренді" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
Республикалық маңызы бар "Үшарал – Достық" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 366 825
"РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
688 894
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса "Алматы – Өскемен" республикалық маңызы бар автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
600 000
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный – Қостанай" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 218 800
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
005
Iшкі көздер есебінен
46 298 723
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
46 298 723
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

84 195
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак-Комсомольское-Денисовка-Рудный-Костанай"
10 218 800
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

84 195
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный – Қостанай" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 218 800
".
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев