Об определении уполномоченного и координирующего органов от Республики Казахстан по Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Таджикистан о сотрудничестве в области технической защиты информации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 938
В соответствии со статьей 4 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Таджикистан о сотрудничестве в области технической защиты информации, совершенного в Душанбе 14 сентября 2015 года (далее – Соглашение), Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить:
1) Комитет национальной безопасности Республики Казахстан уполномоченным органом по Соглашению;
2) Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан координирующим органом по Соглашению.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Республику Таджикистан о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан Республикасының Үкіметі арасындағы ақпаратты техникалық қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келісім бойынша Қазақстан Республикасынан уәкілетті және үйлестіруші органдарды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 938 қаулысы
2015 жылғы 14 қыркүйекте Душанбеде жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Тәжікстан Республикасының Үкіметі арасындағы ақпаратты техникалық қорғау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімнің (бұдан әрі – Келісім) 4-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті Келісім бойынша уәкілетті орган болып;
2) Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі Келісім бойынша үйлестіруші орган болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Тәжікстан Республикасын қабылданған шешім туралы хабардар етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев