О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2018 года № 101.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 894 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год" следующие изменения и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2018 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"
2
О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан"
МЮ
Февраль
Март
Апрель
Пан Н.В.
";
дополнить строкой, порядковый номер 2-1, следующего содержания:
"
2-1
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам выборов
МЮ
Февраль
Март
Апрель
Пан Н.В.
";
строки, порядковые номера 11 и 12, изложить в следующей редакции:
"
11
Административный процедурно-процессуальный кодекс Республики Казахстан
МЮ, ВС (по согласованию)
Апрель
Июнь
Август
Пан Н.В.,
Кыдырбаева А.К.
12
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административного процедурно-процессуального законодательства Республики Казахстан
МЮ, ВС (по согласованию)
Апрель
Июнь
Август
Пан Н.В.,
Кыдырбаева А.К.
";
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 наурыздағы № 101 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 894 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2018 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конститутциялық заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділет мині
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Н.В. Пан
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 2-1 жолымен толықтырылсын:
2-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сайлау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділет мині
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Н.В. Пан
";
реттік нөмірі 11 және 12-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
11.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексі
Әділет мині, ЖС (келісім бойынша)
Сәуір
Маусым
Тамыз
Н.В. Пан, А.Қ. Қыдырбаева
12.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік рәсімдік-процестік заңнамасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділет мині, ЖС (келісім бойынша)
Сәуір
Маусым
Тамыз
Н.В. Пан, А.Қ. Қыдырбаева
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б.Сағынтаев