О внесении изменений в нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 8 "О применении законодательства об акционерных обществах"
Нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан от 29 июня 2018 года № 12.
1. Внести в вышеуказанное нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан следующие изменения:
1) по всему тексту слова "особого искового производства" заменить словами "искового производства";
2) в пункте 7 абзац второй исключить.
2. Согласно статье 4 Конституции Республики Казахстан настоящее нормативное постановление включается в состав действующего права, является общеобязательным и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Верховного Суда Республики Казахстан Ж.Асанов
Судья Верховного Суда Республики Казахстан, секретарь
пленарного заседания
Г.Альмагамбетова

"Акционерлік қоғамдар жөніндегі заңнаманы қолдану туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 8 нормативтік қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 12 нормативтік қаулысы.
1. Жоғарыда аталған Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының нормативтік қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) бүкіл мәтін бойынша "ерекше талап қоюмен" деген сөздер "талап қоюмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 7-тармақтағы екінші абзац алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Конституциясының 4-бабына сәйкес осы нормативтік қаулы қолданыстағы құқық құрамына қосылады, жалпыға бірдей міндетті болып табылады және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
Ж. Асанов
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының судьясы,
жалпы отырыс хатшысы
Г.Әлмағамбетова