Об организации и проведении XI Астанинского экономического форума
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2018 года № 137
В целях обеспечения эффективной организации и проведения XI Астанинского экономического форума в 2018 году Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по организации и проведению XI Астанинского экономического форума.
2. Министерству национальной экономики Республики Казахстан, заинтересованным государственным органам и организациям принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан

XI Астана экономикалық форумын ұйымдастыру және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 137 қаулысы
2018 жылы ХІ Астана экономикалық форумының тиімді ұйымдастырылуын және өткізілуін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ХІ Астана экономикалық форумын ұйымдастыру және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің

Республиканский бюджет и внебюджетные средства на сумму, не превышающую 3,1 млрд. тенге, в том числе комплексное сопровождение на сумму, не превышающую 540 млн. тенге.
2.
Направление писем - приглашений участникам форума
письма - приглашения
март – апрель
2018 года
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию)
не требуется
3.
Утверждение Организационным комитетом концепции и архитектуры форума
концепция и архитектура форума
апрель
2018 года
МНЭ,
АО "ИЭИ" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию),
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию)
не требуется
4.
Согласование спикеров, модераторов, приглашаемых на платной оcнове
письмо -одобрение с МНЭ
март – апрель
2018 года
АО "ИЭИ" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию),
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию)
не требуется
5.
Заключение договоров со спикерами, модераторами
договоры
апрель
2018 года
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию)
республиканский бюджет и внебюджетные средства
6.
Согласование программы пленарного заседания и круглого стола с участием Главы государства
программа пленарного заседания и круглого стола с участием Главы государства
апрель
2018 года
МНЭ,
АО "ИЭИ" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию),
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию)
не требуется
7.
Согласование программы форума
программа форума, согласованная с Организационным комитетом
апрель
2018 года
МНЭ,
АО "ИЭИ" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию),
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию)
не требуется
8.
Проведение форума
мероприятие
17, 18, 19 мая
2018 года
МНЭ,
АО "ИЭИ" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию),
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию)
республиканский бюджет и внебюджетные средства
9.
Прием итоговых отчетов
акт приема оказанных услуг
июль-август 2018 года
МНЭ,
АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию),
АО "НУХ "Байтерек" (по согласованию),
АО "ИЭИ" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию),
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию)
не требуется
10.
Подготовка рекомендаций по итогам форума
рекомендации по итогам форума
июнь
2018 года
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию)
республиканский бюджет и внебюджетные средства
11.
Информирование Правительства Республики Казахстан об итогах форума и данных на нем рекомендациях
письмо в Правительство Республики Казахстан
июль
2018 года
МНЭ,
АО "ИЭИ" (по согласованию),
КФ "КФЭИ" (по согласованию),
ТОО "GVA Казахстан" (по согласованию)
не требуется
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МНЭ
– Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "ФНБ "Самрук-Казына"
– акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
АО "НУХ "Байтерек"
– акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
АО "ИЭИ"
– акционерное общество "Институт экономических исследований"
КФ "КФЭИ"
– корпоративный фонд "Казахстанский фонд экономических инициатив"
ТОО "GVA Казахстан"
– товарищество с ограниченной ответственностью "GVA Казахстан"

3,1 млрд. теңгеден аспайтын сомаға республикалық бюджет және бюджеттен тыс қаражат, оның ішінде 540 млн. теңгеден аспайтын сомаға кешенді сүйемелдеу.
2.
Форумға қатысушыларға шақыру хаттарын жіберу
шақыру хаттары
2018 жылғы наурыз-сәуір
"GVA Қазақстан" ЖШС (келісім бойынша)
талап етілмейді
3.
Ұйымдастыру комитетінің форум тұжырымдамасы мен архитектурасын бекітуі
форум тұжырымдамасы
мен архитектурасы
2018 жылғы сәуір
ҰЭМ,
"ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша), "ҚЭБҚ" КҚ (келісім бойынша), "GVA Қазақстан" ЖШС (келісім бойынша)
талап етілмейді
4.
Ақылы негізде шақырылатын спикерлерді, модераторларды келісу
ҰЭМ мақұлдау хат
2018 жылғы наурыз-сәуір
"ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша), "ҚЭБҚ" КҚ (келісім бойынша), "GVA Қазақстан" ЖШС (келісім бойынша)
талап етілмейді
5.
Спикерлермен, модераторлармен шарттар жасау
шарттар
2018 жылғы сәуір
"GVA Қазақстан" ЖШС (келісу бойынша),
"ҚЭБҚ" КҚ (келісім бойынша)
республикалық бюджет және бюджеттен тыс қаражат
6.
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін пленарлық отырыс және дөңгелек үстел бағдарламасын келісу
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін пленарлық отырыс және дөңгелек үстел бағдарламасы
2018 жылғы сәуір
ҰЭМ,
"ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша), "ҚЭБҚ" КҚ (келісім бойынша), "GVA Қазақстан" ЖШС (келісім бойынша)
талап етілмейді
7.
Форум бағдарламасын келісу
Ұйымдастыру комитетімен келісілген форум бағдарламасы
2018 жылғы сәуір
ҰЭМ,
"ЭЗИ" АҚ (келісу бойынша), "ҚЭБҚ" КҚ (келісу бойынша), "GVA Қазақстан" ЖШС (келісу бойынша)
талап етілмейді
8.
Форумды өткізу
іс-шара
2018 жылғы 17,18,19 мамыр
ҰЭМ,
"ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша), "ҚЭБҚ" КҚ (келісім бойынша), "GVA Қазақстан" ЖШС (келісім бойынша)
республикалық бюджет және бюджеттен тыс қаражаттар
9.
Қорытынды есептерді қабылдау
көрсетілген қызметтерді қабылдау актісі
2018 жылғы шілде-тамыз
ҰЭМ,
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша), "Бәйтерек" ҰБХ" АҚ (келісім бойынша),
"ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша), "ҚЭБҚ" КҚ (келісім бойынша), "GVA Қазақстан" ЖШС (келісім бойынша)
талап етілмейді
10.
Форум қорытындылары бойынша ұсынымдар дайындау
форум қорытындылары бойынша ұсынымдар
2018 жылғы маусым
"GVA Қазақстан" ЖШС (келісім бойынша),
"ҚЭБҚ" КҚ (келісім бойынша)
республикалық бюджет және бюджеттен тыс қаражат
11.
Қазақстан Республикасының Үкіметіне форум қорытындылары және онда берілген ұсынымдар туралы хабарлау
Қазақстан Республикасының Үкіметіне хат
2018 жылғы шілде
ҰЭМ,
"ЭЗИ" АҚ (келісім бойынша), "ҚЭБҚ" КҚ (келісім бойынша), "GVA Қазақстан" ЖШС (келісім бойынша)
талап етілмейді
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҰЭМ
– Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
– "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы
"Бәйтерек" ҰБХ" АҚ
– "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы
"ЭЗИ" АҚ
– "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы
"ҚЭБҚ" КҚ
– "Қазақстандық экономикалық бастамалар қоры" корпоративтік қоры
"GVA Қазақстан" ЖШС
– "GVA Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі