Об утверждении государственной квоты Республики Казахстан на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2018 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2018 года № 148
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:

Есірткі, психотроптық заттар мен прекурсорларға Қазақстан Республикасының 2018 жылға арналған мемлекеттік квотасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 30 наурыздағы № 148 қаулысы
"Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" 1998 жылғы 10 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған: