О внесении изменений и дополнений в нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан от 11 июля 2003 года № 5 "О судебном решении"
Нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан от 10 сентября 2018 года № 14
1. Внести в вышеуказанное нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 3:
в абзаце шестом слова "нижеследующими требованиями" заменить словами "внутренними документами судебной системы, регламентирующими вопросы юридической техники и параметры составления судебных актов";
абзацы седьмой, восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый, двенадцатый, тринадцатый, четырнадцатый, пятнадцатый, шестнадцатый, семнадцатый, восемнадцатый, девятнадцатый, двадцатый исключить;
абзацы двадцать первый, двадцать второй, двадцать третий и двадцать четвертый считать соответственно абзацами седьмым, восьмым, девятым и десятым;
2) в пункте 7 абзац пятый исключить;
3) в пункте 9:
абзац второй исключить;
абзацы третий, четвертый, пятый, шестой, седьмой, восьмой и девятый считать соответственно абзацами вторым, третьим, четвертым, пятым, шестым, седьмым и восьмым;
4) Приложение к нормативному постановлению исключить.
2. Согласно статье 4 Конституции Республики Казахстан настоящее нормативное постановление включается в состав действующего права, является общеобязательным и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель
Верховного Суда Республики Казахстан
Ж. Асанов
Судья Верховного Суда
Республики Казахстан,
секретарь пленарного заседания
Г. Альмагамбетова

"Сот шешiмi туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 2003 жылғы 11 шілдедегі № 5 нормативтік қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 14 Нормативтік қаулысы
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жоғарыда көрсетілген нормативтік қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 3-тармақта:
алтыншы абзацтағы "мынадай талаптарға" деген сөздер "сот жүйесінің заң техникасы мәселелерін және сот актілерін жасау өлшемшарттарын регламенттейтін ішкі құжаттарға" деген сөздермен ауыстырылсын;
жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы абзацтар алып тасталсын;
жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші және жиырма төртінші абзацтар тиісінше жетінші, сегізінші, тоғызыншы және оныншы абзацтар болып есептелсін;
2) 7-тармақтағы бесінші абзац алып тасталсын;
3) 9-тармақта:
екінші абзац алып тасталсын;
үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші және тоғызыншы абзацтар тиісінше екінші, үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы, жетінші және сегізінші абзацтар болып есептелсін;
4) нормативтік қаулыға Қосымша алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Конституциясының 4-бабына сәйкес осы нормативтік қаулы қолданыстағы құқық құрамына қосылады, жалпыға бірдей міндетті болып табылады және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
Ж. Асанов
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының судьясы,
жалпы отырыс хатшысы
Г. Әлмағамбетова