О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2017 года № 66 "Об утверждении Положения об особом статусе высших учебных заведений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2018 года № 169.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2017 года № 66 "Об утверждении Положения об особом статусе высших учебных заведений" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 5, ст. 38) следующее дополнение:
Положение об особом статусе высших учебных заведений, утвержденное указанным постановлением:
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Должностные оклады профессорско-преподавательского состава и руководящих работников Национального университета обороны имени Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы определяются с применением повышающего коэффициента 1,5 к установленным размерам должностных окладов.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан Б. Сагинтаев

"Жоғары оқу орындарының ерекше мәртебесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 66 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 169 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жоғары оқу орындарының ерекше мәртебесі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 66 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 5, 38-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жоғары оқу орындарының ерекше мәртебесі туралы ереже:
мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университетінің профессор-оқытушылар құрамының және басшы қызметкерлерінің лауазымдық айлықақылары лауазымдық айлықақының белгіленген мөлшерлеріне 1,5 арттыру коэффициентін қолдана отырып айқындалады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев