Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2018 года № 534
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании "SOBRIO LIMITED" совершить сделку по отчуждению 2 672 592 штук простых акций акционерного общества "Казахтелеком", составляющих эквивалент 24,96 % от общего количества простых акций акционерного общества "Казахтелеком", в пользу компании "SKYLINE INVESTMENT COMPANY S.A.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 тамыздағы № 532 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SOBRIO LIMITED" компаниясына "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының жай акцияларының жалпы санының 24,96 % баламасын құрайтын "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының 2 672 592 дана жай акцияларын "SKYLINE INVESTMENT COMPANY S.A." компаниясының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев