О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 243 "О выпуске государственных эмиссионных ценных бумаг, связанных с размещением на внешнем рынке ссудного капитала"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2018 года № 612
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 243 "О выпуске государственных эмиссионных ценных бумаг, связанных с размещением на внешнем рынке ссудного капитала" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Выпустить в 2018 году государственные эмиссионные ценные бумаги (государственные казначейские обязательства) на внешнем рынке ссудного капитала в размере, эквивалентном не менее 1170000000 (один миллиард сто семьдесят миллионов) долларам США.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев

"Несие капиталының сыртқы нарығында орналастыруға байланысты мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды шығару туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 243 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 2 қазандағы № 612 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Несие капиталының сыртқы нарығында орналастыруға байланысты мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды шығару туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 243 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018 жылы несие капиталының сыртқы нарығында кемінде 1170000000 (бір миллиард бір жүз жетпіс миллион) АҚШ долларына балама мөлшерде мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар (мемлекеттік қазынашылық міндеттемелер) шығарылсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев