О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении транскрипции наименования на русском языке "Хобдинский район" на "Кобдинский район" Актюбинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2018 года № 794
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об изменении транскрипции наименования на русском языке "Хобдинский район" на "Кобдинский район" Актюбинской области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Об изменении транскрипции наименования на русском языке "Хобдинский район" на "Кобдинский район" Актюбинской области
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Изменить транскрипцию наименования на русском языке "Хобдинский район" на "Кобдинский район" Актюбинской области.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Ақтөбе облысының "Хобдинский район" деген атауының орыс тіліндегі транскрипциясын "Кобдинский район" деп өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 794 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Ақтөбе облысының "Хобдинский район" деген атауының орыс тіліндегі транскрипциясын "Кобдинский район" деп өзгерту туралы" Қазақстан Республикасыньщ Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б.Сағынтаев
"Ақтөбе облысының "Хобдинский район" деген атауының орыс тіліндегі транскрипциясын "Кобдинский район" деп өзгерту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Ақтөбе облысының "Хобдинский район" деген атауының орыс тіліндегі транскрипциясы "Кобдинский район" болып өзгертілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.Назарбаев