О Мадалиеве А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2019 года № 139
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Мадалиева Алмата Курмангазыевича вице-министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

А.Қ. Мадалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 26 наурыздағы № 139 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Алмат Құрманғазыұлы Мадалиев Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин