О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2018 года № 853 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2019 года № 235
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2018 года № 853 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"6. Конгресс-холл.";
строку, порядковый номер 7, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 853 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 235 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 853 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Конгресс-холл.";
реттік нөмірі 7-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин