О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Украиной об экстрадиции"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 427
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Украиной об экстрадиции".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Проект
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О ратификации Договора между Республикой Казахстан и Украиной об экстрадиции
Ратифицировать Договор между Республикой Казахстан и Украиной об экстрадиции, совершенный в Астане 29 октября 2018 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы экстрадициялау туралы шартты ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 427 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы экстрадициялау туралы шартты ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы экстрадициялау туралы шартты ратификациялау туралы
2018 жылғы 29 қазанда Астанада жасалған Қазақстан Республикасы мен Украина арасындағы экстрадициялау туралы шарт ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті