О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 495.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 68, ст. 423) следующие дополнения:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 28, следующего содержания:
"
28.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования цифровых технологий
МЦРИАП
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Оспанов А.Е.
";
в примечании: "расшифровка аббревиатур":
после строки "МФ – Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания: "МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 495 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 68, 423-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмір 28-жолмен толықтырылсын:
"
28.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне цифрлық технологияларды реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы
ЦДИАӨМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
А.Е. Оспанов
";
Ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
"Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" деген жолдан кейін "ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" деген жолмен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин