О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2018 года № 853 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2019 года № 604
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2018 года № 853 "О некоторых вопросах акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению:
дополнить строкой 8 следующего содержания:
"8. Амфитеатр.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 853 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 16 тамыздағы № 604 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 853 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша:
мынадай мазмұндағы 8-жолмен толықтырылсын:
"8. Амфитеатр.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин