О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 1179 "Об утверждении перечня должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право при перемещениях и продвижениях по службе на подъемное пособие, возмещение затрат за проезд на транспорте и за перевозку собственного имущества"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2019 года № 768.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2014 года № 1179 "Об утверждении перечня должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право при перемещениях и продвижениях по службе на подъемное пособие, возмещение затрат за проезд на транспорте и за перевозку собственного имущества" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 68, ст. 627) следующее изменение:
перечень должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право при перемещениях и продвижениях по службе на подъемное пособие, возмещение затрат за проезд на транспорте и за перевозку собственного имущества, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 октября 2019 года № 768
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2014 года № 1179
Перечень должностей сотрудников органов внутренних дел, имеющих право при перемещениях и продвижениях по службе на подъемное пособие, возмещение затрат за проезд на транспорте и за перевозку собственного имущества
(за исключением Комитета по чрезвычайным ситуациям)
1. Министр внутренних дел.
2. Первый заместитель Министра внутренних дел.
3. Заместитель Министра внутренних дел.
4. Председатель Комитета.
5. Заместитель председателя Комитета.
6. Начальник Департамента.
7. Заместитель начальника Департамента.
8. Начальник самостоятельного управления.
9. Заместитель начальника самостоятельного управления.
10. Начальник управления Комитета.
11. Заместитель начальника управления Комитета.
12. Начальник самостоятельного отдела Комитета.
13. Начальник Департамента полиции областей, городов республиканского значения и столицы, на транспорте.
14. Заместитель начальника Департамента полиции областей, городов республиканского значения и столицы, на транспорте.
15. Начальник городского, районного, линейного органов внутренних дел Департамента полиции областей, городов республиканского значения и столицы, на транспорте.

"Қызметiн ауыстырған және жоғарылаған кезде көтерме жәрдемақыға, көліктің жолақысы үшін және жеке мүлкін тасымалдағаны үшін шығындардың орнын толтыруға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлері лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 1179 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 768 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 1179 қаулысына өзгеріс енгізу туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызметiн ауыстырған және жоғарылаған кезде көтерме жәрдемақыға, көліктің жолақысы үшін және жеке мүлкін тасымалдағаны үшін шығындардың орнын толтыруға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлері лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 1179 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 68, 627-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген қызметiн ауыстырған және жоғарылаған кезде көтерме жәрдемақыға, көліктің жолақысы үшін және жеке мүлкін тасымалдағаны үшін шығындардың орнын толтыруға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлері лауазымдарының тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2019 жылғы 15 қазандағы
№ 768 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 7 қарашадағы
№ 1179 қаулысымен
бекітілген
Қызметiн ауыстырған және жоғарылаған кезде көтерме жәрдемақыға, көліктің жолақысы үшін және жеке мүлкін тасымалдағаны үшін шығындардың орнын толтыруға құқығы бар ішкі істер органдары қызметкерлері лауазымдарының тізбесі (Төтенше жағдайлар комитетін қоспағанда)
1. Ішкі істер министрі.
2. Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары.
3. Ішкі істер министрінің орынбасары.
4. Комитет төрағасы.
5. Комитет төрағасының орынбасары.
6. Департамент бастығы.
7. Департамент бастығының орынбасары.
8. Дербес басқарма бастығы.
9. Дербес басқарма бастығының орынбасары.
10. Комитеттің басқарма бастығы.
11. Комитеттің басқарма бастығының орынбасары.
12. Комитеттің дербес бөлімінің бастығы.
13. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі полиция департаментінің бастығы.
14. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі полиция департаменті бастығының орынбасары.
15. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі полиция департаментінің қалалық, аудандық, желілік ішкі істер органдарының бастығы.

16. Заместитель начальника городского, районного, линейного органов внутренних дел Департамента полиции областей, городов республиканского значения и столицы, на транспорте.
17. Начальник Департамента уголовно-исполнительной системы областей, городов республиканского значения и столицы.
18. Заместитель начальника Департамента уголовно-исполнительной системы областей, городов республиканского значения и столицы.
19. Начальник учреждения Департамента уголовно-исполнительной системы областей, городов республиканского значения и столицы.
20. Заместитель начальника учреждения Департамента уголовно-исполнительной системы областей, городов республиканского значения и столицы.

16. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, көліктегі полиция департаментінің қалалық, аудандық, желілік ішкі істер органдары бастығының орынбасары.
17. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің бастығы.
18. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаменті бастығының орынбасары.
19. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің мекеме бастығы.
20. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің мекеме бастығының орынбасары.