О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1254 "Об утверждении форм во взаимоотношении банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2019 года № 822.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1254 "Об утверждении форм во взаимоотношении банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 60, ст. 854).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынастарындағы нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1254 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 1 қарашадағы № 822 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынастарындағы нысандарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1254 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 60, 854-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
А. Мамин