Об определении лиц, у которых будут приобретаться товары и услуги в рамках обеспечения граждан гарантированным социальным пакетом
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 22. Срок действия постановления - до 31 декабря 2020 года
Примечание ИЗПИ!
Срок действия постановления – до 31.12.2020 (п.2 постановления).
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Азаматтарды кепілдік берілген әлеуметтік топтамамен қамтамасыз ету шеңберінде тауарлар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 22 қаулысы. Қаулы 2020 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданыста болды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қаулы 31.12.2020 бастап өз қолданысын тоқтатты.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить лица, у которых будут приобретаться товары и услуги в рамках обеспечения граждан гарантированным социальным пакетом, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и действует до 31 декабря 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2020 года № 22
Лица, у которых будут приобретаться товары и услуги в рамках обеспечения граждан гарантированным социальным пакетом
п/п
Наименование поставщика БИН/ИИН
1
2
3
Атырауская область
1
ТОО "Анвар"

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес азаматтарды кепілдік берілген әлеуметтік топтамамен қамтамасыз ету шеңберінде тауарлар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 31 қаңтардағы
№ 22 қаулысына
қосымша
Азаматтарды кепілдік берілген әлеуметтік топтамамен қамтамасыз ету шеңберінде тауарлар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар
Р/с
Өнім берушінің атауы
БСН/ЖСН
1 2 3
Атырау облысы
1
"Анвар" ЖШС