Об утверждении государственной квоты Республики Казахстан на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2020 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 125
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, их аналогах и прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Есірткі, психотроптық заттар мен прекурсорларға Қазақстан Республикасының 2020 жылға арналған мемлекеттік квотасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 125 қаулысы.
"Есірткі, психотроптық заттар, сол тектестер мен прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен теріс пайдаланылуына қарсы іс-қимыл шаралары туралы" 1998 жылғы 10 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI: