О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2020-2022 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 02 апреля 2020 года № 161.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан" от 4 декабря 2019 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2020-2022 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
О внесении изменения в Закон Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2020-2022 годы"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Закон Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2020 - 2022 годы" (опубликован в газете "Казахстанская правда" от 5 декабря 2019 года) следующее изменение:
абзац второй статьи 1 изложить в следующей редакции:
"2020 год - 4 770 000 000 тысяч тенге;".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев

"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2020 - 2022 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2019 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 161 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2020 - 2022 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2019 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2020 - 2022 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2019 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1."Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2020 - 2022 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2019 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына (2019 жылғы 5 желтоқсанда "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-баптың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2020 жыл - 4 770 000 000 мың теңге;".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Қ.Тоқаев