Об определении акционерного общества "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 435. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2023 года № 556.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.07.2023 № 556.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Правительства РК от 01.10.2021 № 699.
На основании статьи 11 Закона Республики Казахстан "О коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления Правительства РК от 01.10.2021 № 699.
1. Определить акционерное общество "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Ғылым қоры" акционерлік қоғамын ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға ретінде айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 шілдедегі № 435 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 556 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.07.2023 № 556 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 01.10.2021 № 699 қаулысымен.
"Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының негізінде Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 01.10.2021 № 699 қаулысымен.
1. "Ғылым қоры" акционерлік қоғамы ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А.Мамин