О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 187 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан "Об уточненном республиканском бюджете на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2020 года № 446.
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2020 года № 187 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
в программе 254 "Эффективное управление водными ресурсами":
в подпрограмме 113 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений":
строку:
"
Акмолинская область
842 927
"
изложить в следующей редакции:
"
Акмолинская область
1 672 927
";
после строки:
"
Строительство сооружений для подпитки Астанинского водохранилища (разработка ПСД)
250 000
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция защитной дамбы города Астаны с устройством катастрофического водосброса с отводящим каналом
680 000
Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области (разработка ПСД)
150 000
";
строку:
"
Кызылординская область
1 683 447
"
изложить в следующей редакции:
"
Кызылординская область
2 183 447
";
после строки:
"
Разработка ПСД "Реконструкция гидроузла Айтек Кызылординской области"
48 000
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь

"2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 187 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 15 шiлдедегi № 446 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына және "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2020 жылға арналған нақтыланған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 187 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген бөлімде:
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген 10-функционалдық топта:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрлігі" деген әкімші бойынша:
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" деген бағдарламада:
113 "Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақмола облысы
842 927
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақмола облысы
1 672 927
";
мына:
"
Астана су қоймасын толықтыруға арналған құрылыстар салу (ЖСҚ әзірлеу)
250 000
"
деген жолдан кейін мынадай жолдармен толықтырылсын:
"
Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау
680 000
Ақмола облысының Есіл өзенінде Есіл контрреттегішін салу (ЖСҚ әзірлеу)
150 000
";
мына:
"
Қызылорда облысы
1 683 447
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы
2 183 447
";
мына:
"
Қызылорда облысында Әйтексу торабын қайта жаңғырту ЖСҚ әзірлеу
48 000
"
деген жолдан кейін мынадай жолмен толықтырылсын:
"
Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау. І кезек

500 000
";
строку:
"
Северо-Казахстанская область
3 187 428
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
2 737 428
";
строки:
"
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
983 052
Туркестанская область
5 301 772
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО (ІІІ-очередь). Корректировка
891 362
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
533 052
Туркестанская область
4 421 772
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО (ІІІ-очередь). Корректировка
301 362
";
строку:
"
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО. Корректировка
1 090 198
";
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО. Корректировка
800 198
"
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
в программе 003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 004 "За счет внешних займов":
строку:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа – Западный Китай"
1 275 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа – Западный Китай"
2 711 125
";
строку:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы" участок "Балхаш – Бурылбайтал"
21 550 134
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы" участок "Балхаш – Бурылбайтал"
20 114 009
";
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников":
строки:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана – Павлодар – Калбатау – Усть-Каменогорск"
6 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана – Петропавловск" транзитного коридора "Боровое – Кокшетау – Петропавловск – граница РФ"

500 000
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
3 187 428
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
2 737 428
";
мына:
"
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек
983 052
Түркістан облысы
5 301 772
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (III-кезек). Түзету
891 362
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек
533 052
Түркістан облысы
4 421 772
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру (III-кезек). Түзету
301 362
";
мына:
"
ОҚО Мақтаарал ауданында суды есептеу және суды таратуды автоматтандырумен гидротехникалық құрылыстары бар К-30 шаруашылықаралық каналын реконструкциялау. Түзету
1 090 198
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
ОҚО Мақтаарал ауданында суды есептеу және суды таратуды автоматтандырумен гидротехникалық құрылыстары бар К-30 шаруашылықаралық каналын реконструкциялау. Түзету
800 198
";
"Көлiк және коммуникация" деген 12-функционалдық топта:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" деген әкімші бойынша:
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
004 "Сыртқы қарыздар есебінен" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
"Батыс Еуропа – Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 275 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Батыс Еуропа – Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 711 125
";
мына:
"
"Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Балқаш – Бурылбайтал" учаскесі
21 550 134
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Балқаш – Бурылбайтал" учаскесі
20 114 009
";
005 "Iшкі көздер есебінен" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Орталық-Шығыс "Астана – Павлодар – Қалбатау – Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 000 000
Республикалық маңызы бар "Астана – Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай – Көкшетау – Петропавл – РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

11 500 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана – Павлодар – Калбатау – Усть-Каменогорск"
4 488 190
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана – Петропавловск" транзитного коридора "Боровое – Кокшетау – Петропавловск – граница РФ"
5 824 801
";
строку:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу – Акжигит – граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
755 962
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу – Акжигит – граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
2 311 017
";
строку:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск – Зыряновск - Большенарымское – Катон-Карагай – Рахмановские ключи"
1 591 732
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск – Зыряновск – Большенарымское – Катон-Карагай – Рахмановские ключи"
100 000
";
строку:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы"
5 000 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана – Караганда - Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы"
12 123 686
";
в подпрограмме 016 "За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета":
строку:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа – Западный Китай"
225 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа – Западный Китай"
478 434
";
строки:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы" участок "Курты – Бурылбайтал"
1 200 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы" участок "Балхаш – Бурылбайтал"
3 802 965
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы" участок "Курты – Бурылбайтал"
1 089 642
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы" участок "Балхаш – Бурылбайтал"

11 500 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар – Қалбатау – Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
4 488 190
Республикалық маңызы бар "Астана - Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай – Көкшетау – Петропавл – РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 824 801
";
мына:
"
Республикалық маңызы бар "Бейнеу – Ақжiгіт – Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нүкіске қарай қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
755 962
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Республикалық маңызы бар "Бейнеу – Ақжiгіт – Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нүкіске қарай қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 311 017
";
мына:
"
Республикалық маңызы бар "Өскемен – Зырян – Үлкен Нарын – Қатонқарағай – Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 591 732
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Республикалық маңызы бар "Өскемен – Зырян – Үлкен Нарын – Қатонқарағай – Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
100 000
";
мына:
"
Орталық-Оңтүстік "Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 000 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Орталық-Оңтүстік "Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
12 123 686
";
016 "Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
"Батыс Еуропа – Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
225 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Батыс Еуропа – Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
478 434
";
мына:
"
"Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Күрті – Бурылбайтал" учаскесі
1 200 000
"Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Балқаш – Бурылбайтал" учаскесі
3 802 965
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Күрті – Бурылбайтал" учаскесі
1 089 642
"Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау "Балқаш – Бурылбайтал" учаскесі

3 659 889
";
в приложении 59 к указанному постановлению:
дополнить строками, порядковыми номерами 47-1 и 47-2, следующего содержания:
"
47-1
Систематизация и исследование рукописных фондов, материалов фольклорных экспедиций и формирование антологии степного фольклора
Систематизация и отбор фольклорных материалов, сохраненных в рукописных фондах, архивах и НИИ, подготовка к изданию
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт литературы и искусства им. М.О. Ауэзова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
89 060
47-2
Аналитическое исследование, актуализация и информационная поддержка "Интерактивной научной исторической карты "Народ Казахстана"
Проведение работ по дополнению интерактивной исторической карты Казахстана на трех языках, техническое сопровождение серверов соответствующей информационной системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт истории и этнологии им. Ч.Ч. Валиханова"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
17 000
";
дополнить строкой, порядковый номер 88-1, следующего содержания:
"
88-1
Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Предоставление грантов на практическое применение результатов научной и (или) научно-технической деятельности, включая результаты интеллектуальной деятельности, с целью вывода на рынок новых или усовершенствованных товаров, процессов и услуг
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
106 "Грантовое финансирование коммерциализации результатов научно и (или) научно-технической деятельности"
5 400 000
";
строку, порядковый номер 123, изложить в следующей редакции:
"
123
Мероприятия по формированию национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
Реализация мероприятий, предусмотренных по плану мероприятий по реализации Государственной программы развития туристской отрасли на 2019 – 2025 годы, в том числе предусмотрение расходов на обеспечение участия в международных выставках, странового маркетинга, организация семинаров для представителей туристской отрасли; проведение международного тренинга для гидов-экскурсоводов. Развитие и техническая поддержка Национального туристического портала "Kazakhstan.travel". Проведение рекламной кампании на международном телевидении. Организация и проведения инфо-туров
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "Kazakh Tourism"
043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке"
100 "Формирование туристского имиджа Казахстана"

3 659 889
";
көрсетілген қаулыға 59-қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 47-1 және 47-2-жолдармен толықтырылсын:
"
47-1
Қолжазба қорларын, фольклорлық экспедициялардың материалдарын жүйелеу мен зерттеу және дала фольклорының антологиясын қалыптастыру
Қолжазба қорларында, архивтер мен ҒЗИ-да сақталған фольклорлық материалдарды жүйелеу және іріктеу, баспаға дайындау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"М.О. Әуезов атындағы Әдебиет және өнер институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
89 060
47-2
"Қазақстан халқы" интерактивтік ғылыми тарихи картасын" талдамалық зерттеу, өзектендіру және ақпараттық қолдау
Қазақстанның интерактивтік тарихи картасын үш тілде толықтыру бойынша жұмыстар жүргізу, тиісті ақпараттық жүйенің серверлерін техникалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ш.Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
17 000
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 88-1-жолмен толықтырылсын:
"
88-1
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру
Жаңа немесе жетілдірілген тауарларды, процестер мен көрсетілетін қызметтерді нарыққа шығару мақсатында зияткерлік қызмет нәтижелерін қоса алғанда, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін практикалық тұрғыда қолдануға гранттарды беру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
106 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру"
5 400 000
";
реттік нөмірі 123-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
123
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету жөніндегі іс-шаралар
Туристік саланы дамытудың 2019-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары бойынша көзделген іс-шараларды іске асыру, оның ішінде халықаралық көрмелерге қатысуды, елдік маркетингті қамтамасыз етуге, туристік сала өкілдері үшін семинарлар ұйымдастыруға; гид-экскурсоводтар үшін халықаралық тренинг өткізуге шығыстар көздеу. "Kazakhstan.travel" ұлттық туристік порталын дамыту және техникалық қолдау. Халықаралық телевизияда жарнама науқанын өткізу. Ақпараттық турлар ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Kazakh Tourism" Ұлттық компаниясы" АҚ
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету"
100 "Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру" кіші бағдарламасы

1 756 300
".
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения и дополнения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

1 756 300
".
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізсін.
3. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин