О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о распространении документов по межгосударственной стандартизации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2020 года № 757
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о распространении документов по межгосударственной стандартизации".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
ЗАКОН
РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О ратификации Соглашения о распространении документов по межгосударственной стандартизации
Ратифицировать Соглашение о распространении документов по межгосударственной стандартизации, совершенное в Душанбе 1 июня 2018 года.
Президент
Республики Казахстан

"Мемлекетаралық стандарттау жөніндегі құжаттарды тарату туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 12 қарашадағы № 757 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Мемлекетаралық стандарттау жөніндегі құжаттарды тарату туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ
Мемлекетаралық стандарттау жөніндегі құжаттарды тарату туралы келісімді ратификациялау туралы
2018 жылғы 1 маусымда Душанбеде жасалған Мемлекетаралық стандарттау жөніндегі құжаттарды тарату туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті