О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1161 "Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме, и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 652 "Об утверждении перечня товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2020 года № 769. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2023 года № 32.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.01.2023 № 32 (вводится в действие с 01.01.2023).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1161 "Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме, и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 652 "Об утверждении перечня товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 83-84, ст. 603) следующие изменения и дополнения:
в перечне товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 7, 8, изложить в следующей редакции:
"
7.
Сетевое и серверное оборудование, компьютеры, принтеры, копировальные аппараты, факсы, телефонные аппараты, аудио-, видеоаппаратура
8.
Комплектующие и расходные материалы для серверного оборудования, компьютеров, принтеров, копировальных, факсимильных аппаратов
";
дополнить строками, порядковые номера 16-1, 16-2, 16-3, следующего содержания:
"
16-1.
Средства индивидуальной защиты: маски, защитные экраны, перчатки, средства для рук с антибактериальным эффектом (антисептик для рук), противочумные защитные костюмы, одноразовые медицинские халаты
16-2.
Лупы
16-3.
Дезинфекционные коврики
";
строку, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции:
"
27.
Изготовление полиграфической и печатной продукции: информационные плакаты избирательных комиссий; агитационные материалы кандидатов; информационные плакаты о кандидатах; открепительные удостоверения на право голосования; бланки подписных листов для сбора подписей избирателей в поддержку кандидатов в президенты и депутаты; бланки избирательных бюллетеней для голосования; удостоверения кандидатов в президенты, депутатов Парламента, маслихатов, акимов, международных наблюдателей, доверенных лиц кандидатов в президенты, депутатов Парламента, маслихатов, акимов, политических партий, выдвинувших партийные списки; брошюры; памятки; книги; календари; ежедневники; планинги; пакеты; бейджи; блокноты; приглашение на выборы для избирателей; трафареты для избирателей с нарушением зрения для самостоятельного заполнения бюллетеня
";
строку, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
"
31.
Услуги связи: интернет, кабельная телевизионная, телефонная, почтовая, услуги контакт-центра (колл-центр)
".

"Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту және "Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1161 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 17 қарашадағы № 769 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 23 қаңтардағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.01.2023 № 32 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту және "Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1161 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 83-84, 603-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 7, 8-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
7.
Желілік және серверлік жабдық, компьютерлер, принтерлер, көшірме жасайтын аппараттар, факстар, телефон аппараттары, дыбыс-, бейнеаппаратурасы
8.
Серверлік жабдыққа, компьютерлерге, принтерге, көшірме жасайтын және факсимиле аппараттарына арналған жиынтықтауыш және шығыс материалдары
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 16-1, 16-2, 16-3-жолдармен толықтырылсын:
"
16-1.
Жеке қорғаныш құралдары: маскалар, қорғаныш қалқалары, қолғаптар, бактерияға қарсы әсері бар қолға арналған құралдар (қолға арналған антисептик), обаға қарсы қорғану костюмдері, бірреттік медициналық халаттар
16-2.
Лупалар
16-3.
Дезинфекциялық кілемшелер
";
реттік нөмірі 27-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
27.
Полиграфия және баспа өнімдерін дайындау: сайлау комиссияларының ақпараттық плакаттары; кандидаттардың үгіт материалдары; кандидаттар туралы ақпараттық плакаттар; дауыс беру құқығын беретін есептен шығару куәліктері; президенттікке және депутаттыққа кандидаттарды қолдаушы сайлаушылардың қолдарын жинауға арналған қол қою парақтарының бланкілері; дауыс беруге арналған сайлау бюллетеньдерінің бланкілері; президенттікке, Парламент, мәслихат депутаттығына, әкімдікке кандидаттардың, халықаралық байқаушылардың, президенттікке, Парламент, мәслихаттар депутаттығына, әкімдікке кандидаттардың, партиялық тізімдерін ұсынған саяси партиялардың сенім білдірілген адамдарының куәліктері; брошюралар; жадынамалар; кітаптар; күнтізбелер; күнделіктер; планингтер; пакеттер; бейдждер; блокноттар; сайлаушыларды сайлауға шақыру қағаздары; бюллетеньді өз бетінше толтыру үшін көру қабілеті бұзылған сайлаушыларға арналған трафареттер
";
реттік нөмірі 31-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
31.
Байланыс қызметтері: интернет, кабельді телевизия, телефон, пошта, байланыс орталығының қызметтері (колл-орталық)
".

2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин