О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Генерального консульства Республики Казахстан в городе Кишиневе (Республика Молдова)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2020 года № 846
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации Генерального консульства Республики Казахстан в городе Кишиневе (Республика Молдова)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
О реорганизации Генерального консульства Республики Казахстан в городе Кишиневе (Республика Молдова)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать Генеральное консульство Республики Казахстан в городе Кишиневе (Республика Молдова) путем преобразования в Посольство Республики Казахстан в Республике Молдова.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев

"Кишинев қаласындағы (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 846 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Кишинев қаласындағы (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Кишинев қаласындағы (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Молдова Республикасындағы Елшілігі ретінде қайта құру жолымен Кишинев қаласындағы (Молдова Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев