О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2020 года № 847
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1033 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2020 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 18 и 19, исключить;
в примечании: в расшифровке аббревиатур:
строку "МЭ – Министерство энергетики Республики Казахстан" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 847 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1033 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2020 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 18 және 19-жолдар алып тасталсын;
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ЭМ – Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі" деген жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин