О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1568 "Об утверждении перечня официально признанных источников информации о рыночных ценах на сырую нефть и (или) газовый конденсат и нефтепродукты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2020 года № 876.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 1568 "Об утверждении перечня официально признанных источников информации о рыночных ценах на сырую нефть и (или) газовый конденсат и нефтепродукты" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 8, ст. 168).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Шикі мұнайға және (немесе) газ конденсатына және мұнай өнімдеріне нарықтық бағалар туралы ресми танылған ақпарат көздерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1568 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 876 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шикі мұнайға және (немесе) газ конденсатына және мұнай өнімдеріне нарықтық бағалар туралы ресми танылған ақпарат көздерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1568 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 8, 168-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин