О корректировке показателей республиканского бюджета на 2021 год, увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2020 года и использовании (доиспользовании) в 2021 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2020 году, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 840 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2021 года № 84
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 5 статьи 44, со статьями 41, 104 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2021 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2020 года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 840 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2021 – 2023 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2021 – 2023 годы, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 276 999 610 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 635 629 335 тысяч тенге;

2021 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету, 2020 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2020 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2021 жылы пайдалану (толық пайдалану) және "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 840 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 ақпандағы № 84 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгiзiледi
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 44-бабының 5-тармағына, 41, 104 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2021 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары 2020 жылдың республикалық бюджетінің бюджет қаражаттары қалдықтарының есебінен ұлғайтылсын.
3. "2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 840 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2021 жылға мынадай:
1) кірістер – 11 276 999 610 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер бойынша – 6 635 629 335 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 286 359 317 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 585 654 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 351 425 304 тысячи тенге;
2) затраты – 13 763 540 285 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 107 870 996 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 276 469 394 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 168 598 398 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 258 898 тысяч тенге, в том числе:

салықтық емес түсімдер бойынша – 286 359 317 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 585 654 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 4 351 425 304 мың теңге;
2) шығындар – 13 763 540 285 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 107 870 996 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 276 469 394 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 168 598 398 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 16 258 898 мың теңге, оның ішінде:

приобретение финансовых активов – 16 258 898 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 610 670 569 тысяч тенге или 3,4 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -6 963 843 861 тысяча тенге или 9,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 2 610 670 569 тысяч тенге.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
857 607 905

қаржы активтерін сатып алу – 16 258 898 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 610 670 569 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 3,4 пайыз;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -6 963 843 861 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өнімінің 9,1 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 610 670 569 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
857 607 905

дополнить строкой, порядковый номер 22-1, следующего содержания:
"
22-1
Обеспечение деятельности Национального ресурсного центра по социальной работе
Методологическая поддержка по повышению квалификации специалистов местных органов и центров занятости по вопросам социальной защиты населения и занятости
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Реализация мероприятий в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
34 928
";
дополнить строками, порядковые номера 113-1, 113-2, 113-3 и 113-4, следующего содержания:
"
113-1
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"
137 420
113-2
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполни тельных органов
Оценка эффективности деятельности центральных государственных и местных исполни тельных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
247 021
113-3
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполни тельных органов
Оценка деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполни тельных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 22-1-жолмен толықтырылсын:
"
22-1
Әлеуметтік жұмыс жөніндегі Ұлттық ресурстық орталықтың қызметін қамтамасыз ету
Халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері бойынша жергілікті атқарушы органдармен жұмыспен қамту орталықтары мамандарының біліктілігін арттыру бойынша әдістемелік қолдау
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шараларды іске асыру"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
34 928
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 113-1, 113-2, 113-3 және 113-4-жолдармен толықтырылсын:
"
113-1
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және профилактикасы әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"
137 420
113-2
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
247 021
113-3
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау
Республикалық бюджеттiң атқары луын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

48 000
";
дополнить приложением 2-1 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
приложение 50 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
4. Местным исполнительным органам в 2021 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2020 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 5 к настоящему постановлению.

48 000
";
осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес 2-1-қосымшамен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 50-қосымша осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігінің сомасына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қаржы жылының басындағы қалдығы есебінен 2020 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2021 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).

1 800 000
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 февраля 2021 года № 84
Приложение 2-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2020 года № 840
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
Всего

1 800 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 23 ақпандағы
№ 84 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 840 қаулысына
2-1-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с № Облыстар мен қалалардың атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы

36 320,9
Павлодарская область
15 008,0
Строительство пристройки к существующей школе на 100 мест в с. Мойылды с.з. г. Павлодар с перепланировкой и переоборудованием помещений
15 008,0
город Алматы
676 452,4
Реконструкция здания "Ясли сад № 114", по адресу: мкр. Самал-2, дом 83, Медеуский район
333 625,8
Реконструкция здания "Ясли сад №116", по адресу: мкр. Самал-2, дом 38, Медеуский район
342 826,6
221
Министерство юстиции Республики Казахстан
314 801,0
066
Целевые трансферты на развитие бюджетам городов республиканского значения, столицы для строительства крематориев с кладбищами
314 801,0
город Алматы
314 801,0
Строительство крематория с кладбищем в г.Алматы
314 801,0
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
107 908,0
041
Развитие тепло-, электроэнергетики
107 908,0
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие теплоэнергетической системы
107 908,0
город Шымкент
107 908,0
Строительство ПС 220/110/10 кВ "Бозарык" с линией 220 кВ города Шымкента. Корректировка
107 908,0
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
487 351,6
082
Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2025 года
73 539,6
108
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
73 539,6
Кызылординская область
65 583,5
Строительство сервисной линии подводки водопровода к жилым домам кента Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области
65 583,5
Северо-Казахстанская область
7 956,1
Развитие системы водоснабжения в с. Бесколь, Кызылжарский района, СКО
7 956,1
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
413 812,0
город Нур-Султан
413 812,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в жилом массиве "Коктал-2"
404 619,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в жилом массиве "Ондирис"
9 193,0
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1 163 920,8
228
Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы
1 147 913,9
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

36 320,9
Павлодар облысы
15 008,0
Павлодар қаласының ауылдық аймағы Мойылды ауылында 100 орынға арналған бар мектепке үй-жайларды қайта жоспарлай және қайта жабдықтай отырып қосалқы ғимарат салу
15 008,0
Алматы қаласы
676 452,4
Медеу ауданы, Самал-2 ш/а, 83 үй мекенжайы бойынша "№ 114 бөбекжай-балабақшасы" ғимаратын реконструкциялау
333 625,8
Медеу ауданы, Самал-2 ш/а, 38 үй мекенжайы бойынша "№ 116 бөбекжай-балабақшасы" ғимаратын реконструкциялау
342 826,6
221
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
314 801,0
066
Зираттары бар крематорийлер салу үшін республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
314 801,0
Алматы қаласы
314 801,0
Алматы қаласында зиратпен бірге крематории салу
314 801,0
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
107 908,0
041
Жылу-электр энергетикасын дамыту
107 908,0
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
107 908,0
Шымкент қаласы
107 908,0
Шымкент қаласы 220/110/10 кВ "Бозарық" қосалқы станциясының 220 кВ желісінің құрылысы. Түзету
107 908,0
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
487 351,6
082
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде моноқалалар мен өңірлерде іс-шараларды іске асыру
73 539,6
108
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
73 539,6
Қызылорда облысы
65 583,5
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кентінің тұрғын үйлеріне су құбырын жеткізу сервистік желісін салу
65 583,5
Солтүстік Қазақстан облысы
7 956,1
СҚО, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылындағы сумен жабдықтау желілерін дамыту
7 956,1
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалалардың шеткі аумақтарындағы әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
413 812,0
Нұр-Сұлтан қаласы
413 812,0
Көктал-2 тұрғын алабында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
404 619,0
Өндіріс тұрғын алабында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
9 193,0
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
1 163 920,8
228
Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру
1 147 913,9
100
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

704 361,0
Акмолинская область
217 327,9
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне № 1, № 9а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
88 423,3
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, № 9а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
67 190,5
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
61 714,1
Костанайская область
178 784,5
Строительство пятиэтажного жилого дома № 49 по ПДП в микрорайоне "Юбилейный" г. Костанай
178 784,5
Павлодарская область
41 121,1
Строительство 5-ти этажного многоквартирного жилого дома по ул.Строителей, 49 в г.Аксу Павлодарской области
41 121,1
город Нур-Султан
267 127,5
Многоквартирный жилой комплекс со встроенными помещениями и паркингом, расположенный по проспекту Ш. Құдайбердіұлы, район дома № 2/1, 2/2 в городе Астана.
Без наружных инженерных сетей и благоустройства
831,0
"Строительство многоквартирных жилых комплексов со встроенными помещениями и паркингом в районе пересечения улиц с проектными наименованиями А82, А91 в г. Астана". (Без наружных инженерных сетей и благоустройства). Участок 1
266 296,5
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
443 552,9
Акмолинская область
33 454,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингм по ул. Темирбекова №2, города Кокшетау Акмолинской области (Строительство канализационного коллектора по ул. Гагарина)
33 454,0
Восточно-Казахстанская область
59 167,8
"Строительство инженерных сетей к одному 81 квартирному и к двум 54-х квартирным жилым домам в жилом районе Карагайлы г. Семей ВКО" (без сетей электроснабжения)
59 167,8
Кызылординская область
157 181,4
РП "Теплоснабжение левобережной части реки Сырдарья в г.Кызылорда (1-очередь)"
157 181,4
город Нур-Султан
193 749,7
Многоквартирный жилой комплекс со встроенными помещениями и паркингом, расположенный г.Астана в районе пересечения пр.Қошкарбаева и ул.Қордай и № 23-31 (проектное наименование)
76 357,8
"Строительство многоквартирного жилого комплекса со встроенными помещениями и паркингом, расположенного в г. Астана, р-он "Алматы", пересечение пр. Р. Кошкарбаева, ул. Айнаколь и ул. № 23-17". (Наружные инженерные сети водопровода и канализации, ливневой канализации, теплоснабжения, сети связи, электроосвещение и благоустройство)

704 361,0
Ақмола облысы
217 327,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының № 1, № 9А шағын ауданында бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үйді (байланыстыру) салу (1-позиция)
88 423,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының № 1, № 9А шағын ауданында бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үйді (байланыстыру) салу (3-позиция)
67 190,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданда (ауданы 88,5 га учаскесінде) көппәтерлі тұрғын үй құрылысы (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
61 714,1
Қостанай облысы
178 784,5
Қостанай қаласы "Юбилейный" шағын ауданында ДЖЖ бойынша бес қабатты № 49 тұрғын үйдің құрылысы
178 784,5
Павлодар облысы
41 121,1
Павлодар облысы Ақсу қаласы Строителей көшесі, 49 бойынша 5 қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу
41 121,1
Нұр-Сұлтан қаласы
267 127,5
Астана қаласындағы Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 2/1, 2/2 үйдің маңында орналасқан жапсарлас салынған орынжайлары мен паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені. Сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз
831,0
"Астана қаласындағы А82, А91 жобалық атаулары бар көшелері қиылысы маңындағы жапсарлас салынған орынжайлары және паркингі бар көппәтерлі тұрғын үй кешенін салу" (сыртқы инженерлік желілерсіз және аббатандырусыз)". 1-учаске
266 296,5
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
443 552,9
Ақмола облысы
33 454,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйді абаттандыру және инженерлік желілер құрылысы (жылумен жабдықтау желілері)
33 454,0
Шығыс Қазақстан облысы
59 167,8
"ШҚО Семей қаласының Қарағайлы тұрғын ауданындағы 81 пәтерлі бір және 54 пәтерлі екі тұрғын үйге инженерлік желілер салу" (электрмен жабдықтау желілерінсіз)
59 167,8
Қызылорда облысы
157 181,4
"Қызылорда қаласындағы Сырдария өзенінің сол жағалауы бөлігін жылумен жабдықтау (1 кезек)" ЖЖ
157 181,4
Нұр-Сұлтан қаласы
193 749,7
Астана қаласындағы Қошқарбаев даңғылы мен Қордай және № 23-31 (жобалық атауы) көшелердің қиылысы маңында орналасқан жапсарлас салынған орынжайлары мен паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй кешені
76 357,8
"Астана қаласындағы "Алматы" ауданы, Р. Қошқарбаев даңғылы, Айнакөл көшесі мен № 23-17 көшенің қиылысында орналасқан жапсарлас салынған орынжайлары мен паркингі бар көппәтерлі тұрғын үй кешенін салу". (Су құбыры мен канализацияның, нөсерлі канализацияның, жылумен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілері, байланыс желілері, электрмен жарықтандыру және абаттандыру)

29 479,2
Строительство многоквартирного жилого комплекса со встроенными помещениями и паркингом в районе пересечения улиц Р. Кошкарбаева и А 104 (проектное наименование). Наружные инженерные сети водопровода и канализации, ливневой канализации, теплоснабжения, сети связи, электроосвещение и благоустройство
9 256,4
"Строительство многоквартирного жилого комплекса со встроенными помещениями и паркингом, расположенного в г. Астана, р-он "Алматы", пересечение пр. Р. Кошкарбаева, ул. Айнаколь и ул. № 23-17". (Наружное электроснабжение)
78 656,3
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020-2025 годы
16 006,9
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
16 006,9
Акмолинская область
6 418,7
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в с. Шұбар Целиноградского района Акмолинской области
6 418,7
Восточно-Казахстанская область
9 588,2
Реконструкция водозаборных сооружений в с. Кокпекты Кокпектинского района, ВКО
9 588,2

29 479,2
Р. Қошқарбаев пен А104 (жобалық атауы) көшелерінің қиылысы маңында жапсарлас салынған орынжайлары мен паркингі бар көппәтерлі тұрғын үй кешенін салу. Су құбыры мен канализация, нөсерлі канализация, жылумен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілері, байланыс желісі, электрмен жарықтандыру және абаттандыру
9 256,4
"Астана қаласы, "Алматы" ауданы, Р. Қошқарбаев даңғылы, Айнакөл көшесі мен № 23-17 көшенің қиылысында орналасқан жапсарлас салынған орынжайлары мен паркингі бар көппәтерлі тұрғын үй кешенін салу" (сыртқы электрмен жабдықтау)
78 656,3
229
Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
16 006,9
101
Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
16 006,9
Ақмола облысы
6 418,7
Ақмола облысы Целиноград ауданының Шұбар ауылындағы сумен қамту жүйесін реконструкциялау
6 418,7
Шығыс Қазақстан облысы
9 588,2
ШҚО, Көкпекті ауданы Көкпекті ауылы суалғы имараттарын реконструкциялау
9 588,2