О намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Хорватия о торгово-экономическом сотрудничестве
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2021 года № 249
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Правительство Республики Хорватия о намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Хорватия о торгово-экономическом сотрудничестве, совершенного в Астане 19 апреля 2002 года.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года № 175 "Об утверждении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Хорватия о торгово-экономическом сотрудничестве".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Хорватия Республикасы Yкiметiнің арасындағы Сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 17 сәуірдегі № 249 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Хорватия Республикасының Yкiметiн Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 сәуірде Астанада жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Хорватия Республикасы Yкiметiнің арасындағы Сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы хабардар етсін.
2. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Хорватия Республикасы Үкіметінің арасындағы Сауда-экономикалық ынтымақтастық туралы келісімді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 ақпандағы № 175 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин