Об изменении границ города Кентау Туркестанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2021 года № 316.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13, пунктом 3 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с совместным решением Туркестанского областного маслихата от 19 марта 2021 года № 3/23-VII и постановлением акимата Туркестанской области от 19 марта 2021 года № 81 "О внесении на согласование в Правительство Республики Казахстан предложения об изменении границ (черты) города Кентау Туркестанской области" об изменении границ города Кентау Туркестанской области путем включения в границу района Сауран Туркестанской области земель сельских округов города Кентау: Шага, Жана- Икан, Ески Икан, Ушкайык, Иассы, Орангай, Карашык, Жуйнек, Бабайкорган, Шорнак, Жибек жолы, Майдантал и земель, расположенных вокруг территории села Ачисай, общей площадью 721745,0 гектаров согласно приложению к настоящему постановлению.

Түркістан облысы Кентау қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 316 қаулысы.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 13-бабының 5) тармақшасына, 108-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазакстан Республикасының Заңы 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шаға, Жаңа Иқан, Ескі Иқан, Үшқайық, Иассы, Ораңғай, Қарашық, Жүйнек, Бабайқорған, Шорнақ, Жібек жолы, Майдантал ауылдық округтерінің және Ащысай ауылы аумағының айналасында орналасқан жерлерді қоса алғанда, жалпы көлемі 721745,0 гектар жерлерін Түркістан облысы Сауран ауданының шекарасына қосу арқылы Түркістан облысы Кентау қаласының шекарасын өзгерту туралы "Түркістан облысы Кентау қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы ұсынысты Қазақстан Республикасының Үкіметіне келісуге енгізу туралы" бірлескен Түркістан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 81 қаулысы мен Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 19 наурыздағы № 3/23-VІІ шешіміне келісім берілсін.