О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 910 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2021 года № 465
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 910 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год" следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2021 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 13-1, 13-2, исключить;
строку, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
"
18.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам волонтерской деятельности, благотворительности, государственного социального заказа и грантов для неправительственных организаций
МИОР
май
июль
сентябрь
Тлепов Б.А.
";
дополнить строками, порядковые номера 21-1, 21-2, следующего содержания:
"
21-1.
Об общественном контроле
МИОР
август
сентябрь
октябрь
Тлепов Б.А.
21-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам общественного контроля
МИОР
август
сентябрь
октябрь
Тлепов Б.А.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 910 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 3 шілдедегі № 465 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 910 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2021 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 13-1, 13-2-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
18
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне волонтерлік қызмет, қайырымдылық, мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс және үкіметтік емес ұйымдарға арналған гранттар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АҚДМ
мамыр
шілде
қыркүйек
Б.А. Тілепов
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21-1, 21-2-жолдармен толықтырылсын:
"
21-1.
Қоғамдық бақылау туралы
АҚДМ
тамыз
қыркүйек
қазан
Б.А. Тілепов
21-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
АҚДМ
тамыз
қыркүйек
қазан
Б.А. Тілепов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин