О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Пусане (Республика Корея)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2021 года № 561
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Пусане (Республика Корея)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Об открытии Генерального консульства Республики Казахстан в городе Пусане (Республика Корея)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Пусане (Республика Корея) Генеральное консульство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев

"Пусан қаласында (Корея Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 16 тамыздағы № 561 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Пусан қаласында (Корея Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Пусан қаласында (Корея Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығын ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Пусан қаласында (Корея Республикасы) Қазақстан Республикасының Бас консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев